Skocz do zawartości

Od Kariny.. Pare Spraw.


karina

Rekomendowane odpowiedzi

renox ja nie jestem jakims tam wyjatkiem .Dodam do tego Jackie :)

i tak mozna by wymieniac wiele osob ktore kiedys i teraz cos wnosza do tego forum ;) o ktorych tez nalezy pamietac i dziekowac za Ich czas i chec pomocy ;)

zyjemy w dziwnym swiecie moze dlatego jest takie myslenie ze ktos cos dostaje za pisanie a tak nie jest..

a czasami jest tak jak Karina napisala ze doplaca sie do tego i co ciekawe ze nikt tego nie odda ale robi sie ,pomoga bo co innego czynic mozna?czy lepiej bedzie jak bede stac z zalozonymi rekami? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nigdy nie przyszlo by mi do glowy, ze pani Karina ma obowiazek pomagac komukolwiek na forum. Skad sie tacy ludzie w ogole biora?... Dlatego mam propozycje aby ten watek (lub krotka notatka na temat roli pani Kariny na tym forum) zostala "przypieta" lub wysylana automatycznie do kazdego nowego uzytkownika forum. Na pewno nie wyeliminuje to calkowicie problemu "pasozytow" ale byc moze chociaz troche ograniczy roszczenia tych ludzi. Matko boska, jak mozna w ogole na cos takiego wpasc... krece glowa i nie moge przestac! ;)

Pani Karino - serdeczne podziekowania za pomoc i informacje, ktorymi sie pani dzieli na tym forum. I prosze pomagac tylko osobom, ktore potrafia sie zachowac i odwdzieczyc... Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika a jak ktos pisze 1 post na forum to w jaki sposob mozna kogos poznac ze komus nalezy pomoc,ze bedzie mogl sie odwdzieczyc?to nie takie proste

co do notatki na forum to jakis procent osob moze tego nie doczytac..ale juz z listem odpowiednim to juz jest lepsze rozwiazanie :)

mozna nad tym sie zastanowic i pomyslec.Moze cos Admin pomysli ;)

Matko boska, jak mozna w ogole na cos takiego wpasc... krece glowa i nie moge przestac!

a mi to sie miesci w glowie bo troche podobnych spraw poznalem i wiem jak sie moze Karina lub tez ktos czuc i to odczuwac..

to jest przykre ale ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika a jak ktos pisze 1 post na forum to w jaki sposob mozna kogos poznac ze komus nalezy pomoc,ze bedzie mogl sie odwdzieczyc?to nie takie proste

Mialam bardziej na mysli osoby, ktore kontaktuja sie z pania Karina przez maila/telefon. Jak ktos ma postawe roszczeniowa to zazwyczaj od razu widac :) Przyklad pani Kariny w pierwszym poscie o osobie, ktora jej powiedziala, ze jest obowiazek ;) Takiej osobie po prostu bym nie pomogla - szkoda czasu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Karino !

Tez sie dolacze do choru dziekujacych. Bardzo Cie lubie, bo masz ciekawy charakter i dobrze piszesz.

Ale pozbadz sie zludzen. Nasi rodacy sa nieznosni. Zmieniaj numery telefonow co jakis czas. Przeciez dochodzi do takich absurdow, ze to sie w glowie nie miesci.

Wstaw sobie stopke w profilu, ze pracujesz dobrowolnie. Moze czasami stawka finansowa ostudzi leniwych.

Polowa nie zadaje sobie trudu, zeby cokolwiek samemu zrobic.

Kiedys tez bylam naiwna. Kiedy sie w koncu dowiedzialam, co sadza o mnie Ci, ktorym pomogam, wytrzezwialam.

Trzymaj sie i nie daj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beatka1

Mam okazje aby podziekowac Pani Karinie,za jej bezinteresowna pomoc.Malo jest takich ludzi,ktorzy poswieca swoj czas for free.Dziekuje bardzo za okazana znajomosc przepisow,ktore byly mi bardzo pomocne w uzyskaniu GC oraz zycze duzo sukcesow w dalszej pracy zawodowej.Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja rowniez dolacze sie do tych podziekowan dla Pani Kariny ....tez dzwonilam, pisalam i musialam poczekac cierpliwie az mi cokolwiek doradzi , porozmawia i zrobi cos w mojej sprawie .

Trzeba wziasc pod uwage to ,ze kazdy ma inny problem i ja wiem po sobie , ze niektore sprawy sa bardziej pilne od innych , bo jak poczytalam o deportacjach tu na forum to po prostu sie zalamalam i dzwonilam do pani Kariny zeby jak najszybciej cos wyjasnic i zrobic ......, to sa takie sytuacje kiedy czlowiek jest zdesperowany i szuka pomocy za wszelka cene u dobrego adwokata .I wlasnie tu sprawa druga :

Druga sprawa jest to ze Pani Karina jest bardzo dobrym adwokatem i te telefony i prosby o porady i pomoc z jednej strony sa docenieniem, pochwala tego co robi i jak ja ludzie widza tu , a z drugiej strony pojawia sie ludzka latwizna ,bo po co placic komus , chodzic po adwokatach skoro mozna Pania Karine wykorzystac i jescze sie obrazac ze powinna a nie ma czasu heh:(

Jest jeszcze jedna sprawa ..... Pani Karina pomaga nam bezinteresownie , z dobrego serca i czystej checi tu na forum czy po za nim , i nie ma powodu by nam mowic bzdury , opowiadac co to nie mamy zrobic , zalatwic zeby poprawic swoja sytuacje imigracyjna, ale czesto bywa tak ze to adwokat chce poprawic swoja i wyludza od klienta pieniadze ....sama spotkalam sie z adwokatami , ktorzy chciali tak postapic .......dopiero Pani Karina jako jedyna fachowo i rzetelnie zabrala sie za moja sprawe za co bardzo dziekuje i wierze ze dzieki niej moja sytuacje sie tu wyprostuje , bo dala mi swiatelko nadzieji . A to jak jej kazdy z nas podziekuje, mimo ze nie bedzie chciala nic od nas za pomoc to juz mysle ze kazdego osobiste sumienie !!! Ja mam nadzieje , ze Panie Karine poznam wkrotce i osobiscie to zrobie !:)

Oczywiecie dziekuje tez osobom, ktore tu pisaly na moj temet i pomgalay i te ktore poruszaja rozne tematy , dzieki ktorym jestesmy bardziej oswieceni

pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stopki i napisu to racja,mozna takie cos zrobic i jesli Karina nie wie jak kto sie robi to moge pomoc aby takie cos umiescic :)

co do pomocy innym osobom oraz marnowania swojego czasu ,wiele sie slyszy ze ktos moze i by pomogl ale byl oszukany,wyrolowany ..dlatego tez nalezy moim zdaniem zostawic za soba dobre wspomnienia a jesli cos zrobimy nie tak powiedziec przepraszam ..bo moze ta osoba pomoze komus innemu a nie ze ja dostalem pomoc wiec reszta sie nie liczy.

a wiele osob o tym zapomina jak i zapomina o tym kto im pomogl lub tez nie przekazuje pomocy dalej -podaje reki,skleroza czy co :) no ale tak widac musi byc jesli takie osoby sie nadal spotyka na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...