Skocz do zawartości

Przesiadka w Paryzu (Charles de Gaulle Airport) do NYC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
bagaż odbiera się w porcie docelowym. czyli jeli ma się przesiadkę , bagażem nie trzeba się martwić. (teoretycznie:D )

nie zawsze. czasem to jest niemozliwe do wykoniania z powodow procedur celnych itd itp. ale jezeli bagaz jest do odebrania, to osoba odprawiajaca zawsze o tym mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy może leci Air france z Wawy o 12:45 z przesiaką w Paryżu?  

Air France na 100% tyle że nie wiem o której godzinie.

Zapytam i dam Ci znać na gg albo w jakiś inny sposób.

Czy moglbys zapytac swego kolege o ktorej ma lot? Chyba ze nie chce leciec w towarzystwie i chce byc sam?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam wszystkich zainteresowanych :-)

Juz jestem w USA, jakos przylecialam. Wygladalo to tak,ze w Warszawie milelismy az pol godziny opoznienia. Nie bylam jedyna osoba ktora sie przesiadala do New York. Dlatego tez stal juz na nas taki facet z tabliczka na ktorej bylo napisane cos w stylu: lot do New York i numer lotu, szybko nas przeprowadzil na nastepny terminal, samolot poczekal na nas wiec bylo OK :-) mielismy wiec lekkie opoznienie w Nowym Yorku, ale to nic :) Wszystko bylo ok, ale zarcie w liniach Air France jest okropne jeden chlopak to sie nawet porzygal he he he. (Chociaz daja sporo tego jedzenia)

Pozdrawiam!!!!

Aha i nie bojcie sie tego ze leciciew sami czy cos takiego, w samolocie poznacie ludzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Daj spokoj. Nie raz przesiadalam sie na duzych lotniskach europejskich (Heathrow, Monachium, Frankfurt, Fumicino) z zapasem mniejszym niz godzina i jakos dawalam rade... Nie zawsze jest latwo i czasem bieglam na kolejny lot z dusza na ramieniu ze nie zdaze, ale nigdy jeszcze nie przepuscilam samolotu...

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz mialem niecale 30 minut na przesiadke i mi sie udalo bez problemu... - w Bazylei - ale to lotnisko sie specjalizuje w tak krotkich przesiadkach ;-)

nie bedzie problemu w paryzu - bedzie na pewno ktos czekal z tabliczka i szbko zaprowadzi na ten lot do usa.... albo po prostu przebookuja na nastepny/inna trase.... nie ma sie czym martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...