Skocz do zawartości

Przesiadka w Paryzu (Charles de Gaulle Airport) do NYC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ach ...zapomnialabym. Zdenerwowala mnie tylko jedna rzecz. W wawie, po odebraniu walizek okazalo sie ze akurat jedna moja jest uszkodzona :) Miala wyrwana raczke i doslownie wyrwany szyfr (ten caly mechanizm). Nie wiem, moze ja ta rzucili że to wszystko peklo, ale podejrzewalabym nawet o specjalne wyrwanie w celu dobrania sie do walizki. Na szczescie niec nie zginelo, moze dlatego ze nie mialam tam nic cennego. Tylko prawie same ciuchy.

Zaluje tylko jednej rzeczy, ze nie poszlam do biura Air FRance i nie staralam sie o odzkodowanie, jak to zrobil kolega JACK. Gdy zobaczylam moja rodzinke to szybko zapomialam o walizce i juz chcialam byc w domku.

Jeżeli miałeś walizkę zamkniętą na szyfr , to służba celna miała prawo to zrobić... takie życie, walizki nie mogą być zamknięte na klucz, czy szyfr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Male info dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza a moga sie tym interesowac..

AirFrance lata z Katowic tylko do 3 czerwca. Jak ktos ma juz bilet na termin pozniejszy niz 3 czerwca to prawdopodobnie czeka go lot tym smiesznym samolocikiem LOTu ze smiglami do Warszawy a potem dopiero do Paryza juz wlasciwa linia lotnicza.

Czyli do tych 45 minut na przesiadke w Paryzu dochodza nowe atrakcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mam ten problem. Czy ktos wie na bank jak to edzie wygladac?

Czy zwroca mi pieniadze, czy przerzuca do Warszawy, a jezeli tak to zaplaca mi za bilet LOTem?

A co do tych atrakcji, mowisz o metrze wewnatrzlotniskowym, czy samym dodatkowym locie?

I jeszcze jedno: jezeli bede musial leciec Lotem do Wawy, to bede tam musial tez odbierac bagaze i nadawac je jeszcze raz?

A ten samolocik ze smiglami to niby co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...