Skocz do zawartości

Przesiadka w Paryzu (Charles de Gaulle Airport) do NYC


Rekomendowane odpowiedzi

A co do tych atrakcji, mowisz o metrze wewnatrzlotniskowym, czy samym dodatkowym locie?

Mowie o tym i o tym :)

Generalnie sam wiele nie wiem. Jedynie dostalem jakiegos maila z AirFrance zwiastujacego takie zmiany i jestem ciekaw jak to ostatecznie bedzie wygladalo...

A ten samolocik ze smiglami to niby co to jest?

British Aerospace Jetstream 32 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Patrzylem na travel.yahoo.com, tam mozna sobie obejrzec uklad siedzen w samolocie+ich dostepnosc. Widzialem ten, o ktorym piszesz. Nawet do malucha by sie upchalo tyle osob, co tam :)

Wpisalem tez w grafice gugli ten samolocik - wnetrze srodka i zewnetrzne - naprawde maly.

W kazdym razie oby tak ten lot zalatwili i zaplacili. Troche sie boje, bo nigdy nie bylem w sytuacji odwolanego lotu :x

Mam nadzieje, ze dowiem sie tego juz jutro, bo wybieram sei w meijsce kupna biletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam ktos moze lot z Warszawy 27 czerwca o 7:05, przylot do Paryza o 9:30 na 2B, a wylot do NY juz o 10:15 na 2E?? Miloby bylo miec towarzystwo;]

P.S.Naprawde sie martwie, ze sie nie wyrobie....Szczegolnie, ze lece pierwszy raz, a do tego samolot moze sie opoznic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece 18 czerwca i mam ten sam stres w zw. z 45 min przesiadka:/ Podobno czasem wychodza goscie z tabliczka "lot do SF nr..." i zabieraja Cie od razu do tego 2 terminalu, ale nie zawsze z tego co slyszalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

Witajcie!

Ja lecę 9 czerwca 7.05 do Paryża , ląduję na terminalu 2F a o 10.15 mam wylot do Seattle z 2 E.Mam więc 45 min. na przesiadkę!Czy ja zdąże? Oba loty liniami Air France, czy muszę martwić się o bagaż i odbierać go w Paryżu czy oni nadaja go bezpośrednio do USA?Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...