Skocz do zawartości

Dv 2013 - Faq - Przeczytaj, Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc i zona przed rozmowa ale jak nie bedzie wpisana w papiery ktore sie odsyla wtedy 2 osoby poleca a nie 3 ..

I nie ma znaczenia ze ktos ma zone-meza jesli tej osoby nie umiesci sie w papierach i nie przedstawi sie dokumentow ze malzenstwem sie jest..

blue1986pl co to znaczy wypelniasz zgloszenia a potem idziesz z dzieckiem do fotografa?

tzn wyslales zgloszenie czy wyslesz ale juz z dzieckiem?

a masz tam miejsce na wpisanie narzeczonej i dodanie jej zdjecia?jakby byla Twoja zona to inna sprawa a tak dodaje sie dane dziecka oraz tez zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a po co zakladasz na forum 2 temat i 2 post taki sam

oczekuje sie na odpowiedz w danym miejscu,,

placi sie 819 dol us ...

jesli wyslesz papiery a nie zlawisz sie na rozmowie wtedy nic nie placisz

jesli zrobisz badania a nie pojawisz sie na rozmowie wtedy przepada kasa za badania medyczne

oplate sie wnosi w dzien rozmowy z Konsulem na terenie Ambasady USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację - w takim razie złożenie mnie nic nie kosztuje - więc składam. A jak mnie wylosują dopiero stwierdzę czy warto przeznaczać te 819$ na USA :-) Zamierzam, gdzieś się ruszyć dalej, ale czy do USA to sam nie wiem, rozważam również Australię, do której mógłbym wyjechać za 1,5 roku. A słyszałem, że nawet po wylosowaniu tej magicznej GREEN CARD sama procedura trwa jeszcze z rok?

A i jeszcze jedno , czy być wylosowanym to tak jak wygrać w lotto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze trwac krocej niz rok bo jak sie wizy skoncza w czerwcu to bedzie koniec loterii ;)

bo rozmowy beda od 1 pazdziernika 2012 do 30 wrzesnia 2013 ..

mowisz o lotto niby ma cos to wspolnego-ale wystarczy ze bedziesz mial na stronie napisane ze Cie wylosowali,odeslesz papiery ale juz nie doczekasz sie na rozmowe bo Twoj numer bedzie za daleko,byly juz takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...