Skocz do zawartości

Dv 2013 - Faq - Przeczytaj, Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

no tak myślę w odwiedziny tak oczywiście ale co tam zobaczymy bo mi raczej chodzilo o zamkniecie etapu jakiegoś tam czyli w poland ale nieważne co bedzie to bedzie. Myslałem moze ze GC upowaznia do przekraczania granicy w dowolnym czasie i miejscu na teren USA a tu trzeba rżnąć głupa i siedziec bo ktoś sie zorientuje ze wracasz i wtedy nie kochasz Ameryki beznadzieja ale co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak kto czasami bywa w zyciu,,ktos jedzie,odbiera GC i wraca lub tez ktos mu przesyla GC do Polski i ma dodatkowy czas na zamkniecie pewnych spraw

Bo GC upowaznia Cie do latania i wjazdu kiedy chcesz ale sa pewne zasady ktorych nalezy sie trzymac ,jak bedziesz jako turysta w USA to moze byc nie zaciekawie na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

ja mam takie pytanie w którym momencie dostaje się ten cały numer security bo prze ciesz od jest potrzebny do jakiej takiej normalnej pracy w USA i właśnie zastanawia mnie fakt kiedy oni go dają może ktoś wie? bo przeciecz wiadomo ze najlepiej byłoby zacząć pracę zaraz po przyjezdzie do usa? Czy ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redhot masz rozmowe z Konsulem :)

OLUDOMI prosze nie pisac 2 takich samych postow,bedzie czas to sie odpowie

Numer powinno sie dostac po 2-3 tyg od przylotu na adres podany jak sie nie dostanie to idzie sie do urzedu z pytaniem-czasami listy nie dochodza..

Mozna tez udac sie zaraz do urzedu po taki numer ale czy dadza od reki to inna sprawa.

w google masz strone SSN urzedow gdzie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...