Skocz do zawartości

Dv 2013 - Faq - Przeczytaj, Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie. Pytanko moje dot. zdjęć w formularzu. Otóż mój tata składa podanie a ja mu pomagam, zrobiliśmy sobie zdjęcia i ten 'photo validator' poinformował nas, że wszystkie są prawidłowe. Problem w tym, że nie mam pojęcia jak wstawić wszystkie 4 zdjęcia (moje, taty, mamy i siostry) do tej zakładeczki obok 'przeglądaj'. Jestem troszkę zdezorientowany, dlatego proszę o szybką pomoc.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ktos tam pisał ze sie można zdziwić np zapłacic dużooo kasy za 4 osoby w przypadku wygranej loterii a potem w USA nie znaleźć pracy i wracac niestety itp. To czy np jezeli z tej 4 osobowej rodziny wygra jedna osoba, to może ona sama sobie wyjechać sama za siebie tylko zapłacić dostać GC itd. I np jak sie spełni Ameriac dream to może w jakis sposób rodzinę ściągnąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygra jedna osoba, to może wlecieć tylko ona. Ale potem, żeby ściągnąć do Ameryki całą resztę familii, to będzie się musiała wykosztować i długo czekać na połączenie rodziny. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem by było, gdyby jednak wszyscy teraz wyjechali i przyjechali do Polski po tygodniu, a główny aplikant by tam został. W ten sposób wszyscy otrzymają zielone karty i będą mogli wrócić, jak główny aplikant znajdzie pracę i będzie wiadomo, że ma jakąś perspektywę dla siebie i rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten aplikant bedzie uzywac GC jak wizy turystycznej to moze niech nie wysyla papierow o GC w dalsza procedure ..

Sa pewne zasady ktore sa opisane na stronach rzadowych,.forum ile taki pobyt moze byc,co moze byc jak sie trafi na urzednika co powie cos ..masz czas to poczytaj w dzial emigracja,zielona karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie wracasz do Polski.

Otrzymując GC zostajesz rezydentem USA i to tam powinieneś mieszkać, a do Polski ewentualnie przyjeżdżać w odwiedziny.

Jeśli nie chcesz emigrować do Stanów, to w ogóle się w to nie baw, bo szkoda nerwów i pieniędzy.

Ale oczywiście, zawsze możesz też zrezygnować z GC. I wcale nie musisz siedzieć w USA. Bo to nie jest obowiązkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...