Skocz do zawartości

I-751 Lifting Conditions Process A Wylot Do Polski W Miedzy Czasie


basha1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja 2 letnia Green Card ( slub z obywatelem USA) wygasa w lutym 2012. Wiem ze musze wyslac I-751 ( Lifting condtions) 90 dni przed data uplyniecia waznosci GC czyli normalnie wyslalabym ja koncem listopada, ale mamy z mezem plany spedzenia swiat Bozego Narodzenia z moja rodzina w Polsce ( 3 tygodnie- polowa grudina wylot) i zastanawiam sie czy jak wysle I-751 przed wylotem to czy nie bede miala problemow z powrotem do USA. Chcialabym wyslac I-751 jak najszybciej zeby nie przeciagac niepotrzebnie calej tej prodedury, ale mam watpliwpsci czy lepiej nie poczekac az wroce do USA w styczniu i dopiero wtedy wszystko wyslac... Czy ktos cos moze wie na ten temat...? Bede wdzieczna za pomoc i z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu wyslalabym wszystkie dokumenty po powrocie z Polski. jesli wyslesz przed wyjazdem to wtedy bedziesz sie stresowac czy zaproszenie na odciski przyszlo i jaki jest termin i co jesli nie bedziesz w stanie sie stawic itp. jedz do PL, spedz swieta i sylwka z rodzinka a po powrocie wyslij wszystko co potrzebne.

niczego nie musisz wysylac 90 dni przed wygasnieciem, najwczesniej mozesz wyslac 90 dni przed, ale rowniez mozesz wyslac 2 tygodnie przed....

milych wakacji w PL zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam

Mam pytanie moja zielona karta wygasla w listopadzie 2011, wyslalam wszystkie dokumenty i bylam juz na odciskach i teraz czekam na decyzje. Czy ktos moze wie ile tak mozna czekac? wyslalam dokumenty w polowie sierpnia. Chcialabym wyleciec do Polski za miesiac ale nie wiem czy to bedzie mozliwe, czy mozna latac tylko na zaswiadczeniu od nich ze jest sie w trakcie zalatwiania dokumentow? Dziekuje bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...