Skocz do zawartości

Dv-2014 Czy Już Coś Wiadomo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy jesteście zorientowani czy można już wysyłać formularze zgłoszeniowe do wzięcia udziału w losowaniu GC na 2014 rok za pomocą oficjalnej strony ambasady amerykańskiej? Na razie nie mogę się dopatrzeć aby była taka możliwość na oficjalnej stronie...chyba, że źle patrze. Czy w ogóle taka loteria będzie obejmować Polskę w następnym roku? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie mozna oficjalnie wyslac zgloszenia na loterie dv 2014

jak sam piszesz na stronie nie widac takiej wiadomosci i tego sie trzymaj

zapisz sobie ta strona oraz patrz na strone Ambasady USA,tam bedziesz miec wszystko podane we wrzesniu ale blizej 15 lub tez po 15 wrzesnia 2012 roku

http://www.dvlottery.state.gov/

to samo bedzie na forum ,,wiec szukaj wiadomosci po wakacjach 2012

nie myslalem ze tak szybko ktos sie zapyta o taka mozliwosc no ale dobrze za jest taki temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co skończyła się możliwość wysyłania zgłoszeń na DV-2013.

Jeśli loteria będzie w kolejnym roku i będziemy w niej uczestniczyć, to zgłoszenia będzie można wysyłać w okolicy października w przyszłym roku.

I nie przez żadną stronę ambasady.

A przez stronę loterii: https://www.dvlottery.state.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumiałem to aby zakończyć loterię to trzeba prawo zmienić ale procedury to ja już nie pamiętam jak tam było. Pytanie takie padło podczas jakiejś konferencji prasowej przez dziennikarza i wynika z tego że... no właśnie czy nie ma w USA coraz więcej głosów aby zamiast loteri przyznawać wizy imigracyjne np szczególnie uzdolnionym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutalna prawda jest taka ze USA i Europa w niedalekiej przyszlosci bedzie skazana na imigrantow wiec te paplanie politykowi rozne debaty spoleczne nalezy brac z przymrozeniem oka, pamietajmy jest w stanach kryzys i szukaja tematu zastepczego, nic nowego. Co do ustawy dotyczacej loterii to Kongres go zatwierdzil, wiec jesli bedzie chcial z tego zrezygnowac musi byc tez jego zgoda, jak bedzie? sie okaze.

z tego co zrozumiałem to aby zakończyć loterię to trzeba prawo zmienić ale procedury to ja już nie pamiętam jak tam było. Pytanie takie padło podczas jakiejś konferencji prasowej przez dziennikarza i wynika z tego że... no właśnie czy nie ma w USA coraz więcej głosów aby zamiast loteri przyznawać wizy imigracyjne np szczególnie uzdolnionym?

ja nie wiem, ale wszyscy polacy sa szczegolnie uzdolnieni, wiec poco to wszytko zmieniac?

Witam serdecznie,

Czy jesteście zorientowani czy można już wysyłać formularze zgłoszeniowe do wzięcia udziału w losowaniu GC na 2014 rok za pomocą oficjalnej strony ambasady amerykańskiej? Na razie nie mogę się dopatrzeć aby była taka możliwość na oficjalnej stronie...chyba, że źle patrze. Czy w ogóle taka loteria będzie obejmować Polskę w następnym roku? Pozdrawiam

nawiazujac do moich wczesniejszych postow, napewno znalazl sie jakis jelen ktory juz wyslal zgloszenie na dv-2014 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...