Skocz do zawartości

Dv-2014 Czy Już Coś Wiadomo?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale spokojnie. Ja tylko grzecznie pytam :) . Być może sie pomyliłem i na tym forum nic takiego nie było. Człowiek tyle tego sie naczytał ze czasami nie wie skad to wziął.

http://travel.state.gov/pdf/2013_DV_instructions_14SEP_Polish.pdf

Tutaj jest cos o tym wykształceniu. Jednak chyba nie doczytałem czegoś bo rozumiem że (pomyślne ukończenie dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej) to jest wlasnie średnie bez matury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pytasz sie moze i grzecznie ale nie czytasz uwaznie

znam dobrze ten regulamin i pisze ze 12 lat masz miec ukonczone a jak wiadomo mozesz ukonczyc tak szkole i nie podchodzic juz do matury ale masz szkole srednia ukonczona..mozesz tez matury nie zdac ale ukonczysz szkole srednia..tak nalezy to rozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby takie byly klopoty ;)

:D

Kłopot może nie duży ale wolałem spytac żeby mieć te 100% pewnosci, zwałszcza że uzyskałem odpowiedź własnie od Ciebie a nie od jakis niedoinformawanych osób np.takkich jak ja. Jednak czy Polska bedzie brała udział w loterii i czy się ją wygra to już zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. odnośnie loterii wizowej i zielonej karty... to zaczyna mi sie wydawać że takie same szanse ma się po prostu wygrać w lotto te 2mln złotych i... wyjechać na wizie EB-5 jako inwestor-imigrant ;)

Mając 2 mln złotych po co wogole wyjeżdżać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baltazar111

Była już mowa o szansach na wylosowanie GC. O ile dobrze pamiętam to w tym roku Zieloną Kartę wylosował co 43 Polak. A więc 1:43 to były szanse dla naszego kraju. Gdyby prawdopodobieństwo wylosowania 2 mln. w Lotto było takie jak na wylosowanie GC to bym nie robił nic innego tylko wysyłał kupony ;)

Kosti

Fakt posiadania dużej kwoty pieniędzy nie sprawiłby, że wady Polski by zniknęły. Mając 0 PLN na koncie lub 1 000 000 PLN tak czy inaczej wyjechałbym z kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...