Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No moja sprawa tez się toczy, ja miałem to szczęście, że SSn mam jeszcze z poprzedniej wizyty w USA więc z tym nie ma problemu. 2 dni temu wysłaliśmy pakiet AOS, wyszedł nam segregator z 10 koszulkami wypchanymi formularzami ;) Mam nadzieję, że niczego tam nie brakło, chociaż nie jestem przekonany jak to będzie z tymi badaniami i czy te 'badania do zielonej karty' w Polsce wszystko załatwiają. W każdym razie zdobywanie bankowych papierów dla sponsorów to istna katorga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do SSN - przegapilas sprawe - od razu po wjezdzie mialas szanse dostac, teraz musisz dostac EAD zeby wystapic o to...

Przepraszam, jeśli moje pytanie jest dosc trywialnie, ale dopiero zaczynam walkę o K-1 i staram się uzyskac jak najwięcej informacji. W jaki sposób można otrzymac SSN od razu po wjeździe?

Oprócz tego, czy przy składaniu na AOS składa się również na Employment Authorization czy się to pomija (to dodatkowe prawie $400)?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko idzie zgodnie z planem, dostałem już wezwanie na biometrics ( w sumie wydaje mi się, że całkiem szybko, a samo spotkanie już 15 marca), chociaż na stronie uscis moja petycja i-485 jest wciąż na 'acceptance' a EAD jest już w 'initial review', ale wydaje mi się, że to dlatego, że przy i-485 jest dużo różnych dodatkowych papierów wymagających rozpatrzenia. W każdym razie EAD najważniejsze, nawet jak czegoś brakuje przy GC to się to jakoś załatwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...