Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My jesteśmy jeszcze w trakcie i na razie mamy jedną wątpliwość: zarobki z trzech ostatnich lat. Przez pierwszy rok mój narzeczony zarabiał grosze (studia + praca w campusie), dwa następne zarabiał już normalnie - i zarabia do dziś. I teraz nie jesteśmy pewni, czy ten pierwszy rok to będzie jakiś problem, czy trzeba szukać dodatkowego sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi moja żona, że wymagane są tax returns tylko z ostatniego roku, a z trzech tylko jeśli zarobki z ostatniego są 'around poverty guidlines' i wtedy tax returns z 3 lat moga po prostu pomóc. Wymagany jest jednak tylko zwrot za ostatni rok (ja mam dodatkowego sponsora, i dla żony - głównego sponsora - wysłaliśmy z 3 lat [bo żona jak była w ciąży to nie pracowała], a na joint sponsora tylko z ostatniego roku bo miał wystarczające zarobki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lochraven, ponieważ spędzamy właśnie "upojny" wieczór nad pakietem, pozwól, że zapytam o coś jeszcze - czy I-94 wysyłałeś oryginalne czy kopię? Podobnie zaświadczenie o ożenku ;) Na liście wymaganych dokumentów przy wszystkich innych jest zaznaczone, że "copy", przy tych dwóch akurat nie, więc logika mówi - oryginały, ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o i-94 to wysłałem kserówkę razem z kopiami paszportu, orginał mam cały czas w paszporcie. Jeśli chodzi o marriage cert. to wysłaliśmy tzw. 'oficjalna kopię' - czyli nie kserówkę, tylko kopię którą zamówiliśmy u siebie w urzędzie za 10$ (za sztukę, wzieliśmy 3 na wszelki wypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wielkie, tak wpisałam, ale mam jeszcze problem z G-325A - przeszukałam internet i każdy pisze coś innego. W punkcie: This form is submitted in connection with an application for są opcje "naturalization", "status as permanent resident" i "other (specify)". Podobno mam zaznaczyć other... ale jedni piszą, żeby wpisać "Spouse's AOS", inni "Fiancee Visa Application" - co się nie zmieści w okienku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...