Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd Do Usa, Tym Razem Na Stałe.


Gość Piot3r

Rekomendowane odpowiedzi

jestem chętna na wyjazd do usa nawet na stałe interesuje mnie nyc lub okolice... byłam juz w usa i chcialabym wyleciec znowu tylko nie sama ale z kims bo jest razniej i wogule taniej nawet pokoj wynajac na poczatek, zaznaczam ze wize juz mam jak ktos chetny niech pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja już od paru miesięcy myślę o wyjeździe do USA, najlepiej na stałe ale niestety nie mam tam nikogo z rodziny lub ze znajomych. Z każdym dniem jestem coraz bardziej "zrozpaczony" faktem, że prawdopodobnie nie będzie mi dane tam mieszkać i teraz zastanawiam się nawet nad byciem nielegalnie. W przyszłym miesiącu jadę wyrobić wizę turystyczną i mam nadzieje, że się uda. Destynacje jakie by mnie interesowały to NYC, LA lub gdzieś na Florydzie.

jestem chętna na wyjazd do usa nawet na stałe interesuje mnie nyc lub okolice... byłam juz w usa i chcialabym wyleciec znowu tylko nie sama ale z kims bo jest razniej i wogule taniej nawet pokoj wynajac na poczatek, zaznaczam ze wize juz mam jak ktos chetny niech pisze :)

Ewo, jeśli można wiedzieć to jaką masz wizę i czy masz jakieś wymagania np. co do wieku towarzysza wyjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostane wizy to raczej z tego powodu, że mam 20 lat, zaraz kończę szkołę i jedyne co posiadam w tym kraju to tak naprawdę samochód (idealna kombinacja na emigranta), a nie przez zdjęcie na forum.

A skad wiesz ze Ciebie nie rozpoznaja w trakcie rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostane wizy to raczej z tego powodu, że mam 20 lat, zaraz kończę szkołę i jedyne co posiadam w tym kraju to tak naprawdę samochód (idealna kombinacja na emigranta), a nie przez zdjęcie na forum.

Jesli tak uwazasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Witam!

Opuściłem mój kochany NY ^^. Jestem w Polsce i szczerze nie wiem kiedy znów zawitam do USA. Możliwe że w czerwcu na Florydę polecę ale nic w 100% pewne.

NY fajny, ale do zwiedzania. Lub gdy się ma dobry zawód i bez przeszkód dostanie się pracę w swoim fachu. Tak to odradzam. Wyleczyłem się z NY i bardzo się z tego cieszę. Pewnie zaraz pojawią się tu "hate'y" na mnie ;). Ogólnie sporo się zmieniło podczas mojego pobytu w USA ( w sumie ogólnie w ciągu ostatniego pół roku). Zmieniły mi się priorytety w życiu i nie czuję potrzeby mieszkania w Nowym Jorku jak to było do tej pory. Jestem w domu i mam już kolejne plany na życie i kilka opcji.

Gizawar,

gdybyś już się zdecydował lecieć, to myślę że Floryda będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie pchaj się w NY póki co, zaufaj mi. Mam nadzieję że uda Ci się załatwić wszystko i wyjechać skoro tak bardzo chcesz. I nie spinaj się tak, bądź po prostu dobrej myśli :).

Jak macie jakieś pytania odnośnie NY to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...