Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd Do Usa, Tym Razem Na Stałe.


Gość Piot3r

Rekomendowane odpowiedzi

A Ciebie nikt nie zaprosi bo musiałbyś przestać smucic na forum jakie te ludzie niedobre. Zaproszą a potem chleba ze smalcem żałują. :-D

kto to wie co sie moze wydarzyc ,za chleb ze smalcem to dziekuje z wielka radoscia, mila checia przyjmie :)

Piotr napisze tak,jest z tymi kopniakami

ja dostalem taki ,kiedy zobaczylem ze musze zmienic sposob dzialania,poznawania ludzi wtedy mialem wybor-stac i byc takim jakim bylem czy tez zaczne cos robic ,wybralem ta 2 opcje i sa tego male efekty :)

a co dalej bedzie to zycie pokaze .

Najgorsze jest siedzenie,myslenie,czekanie :) a jak bedziesz robic to cos zawsze z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Piot3r

Sly6, widzę że chyba podobnie myślimy.

Ja po prostu jakbym się "obudził". Zawsze tylko planowałem - a teraz powiedziałem sobie, że plany same się nie zrealizują. Trzeba im pomóc.

Już od jakiegoś czasu mam efekty swojego "przebudzenia" i powiem Ci że są one niemałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ze poki co nie mam zadnej wizy, bo czytalem ze szukasz kogos do towarzystwa, ja mam cos kasy i moglbym tam zostac tylko na wizie turystycznej troche przypal bo na lewo, ale znam osobe ktora 15 lat na lewo mieszkala w usa i gdyby nie wypadek przy pracy to by tam dalej zyla ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Sly6, widzę że chyba podobnie myślimy.

Ja po prostu jakbym się "obudził". Zawsze tylko planowałem - a teraz powiedziałem sobie, że plany same się nie zrealizują. Trzeba im pomóc.

Już od jakiegoś czasu mam efekty swojego "przebudzenia" i powiem Ci że są one niemałe.

Hej, wyjechałeś już? Ja aktualnie jestem na 1 semestrze studiów lecz to chyba nie ma sensu i też planuję wyjazd. Po maturze byłem ponad rok w UK lecz wróciłem do Polski z myślą o studiach, co było chyba moim błędem. Ale UK nie było dla mnie, zawsze marzyłem o życiu w USA i czas się za to zabrać. Złożyłem wniosek na loterii wizowej, więc czekam do maja na wyniki. Ale jeżeli mi się nie uda to będę się starał poprzez ds-160 o tą wizę na pewno. Jak ktoś jeszcze bierze udział w loterii i ma zamiar POWAŻNY zamiar wylecieć w najbliższym czasie (rok, czy dwa) prosze o wiadomości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli mi się nie uda to będę się starał poprzez ds-160 o tą wizę na pewno

czy napewno znasz zasady co do ds 160 oraz jaka dostaniesz wize przez taki formularz bo widze ze nie za bardzo.

ds 160 to jest dla wiz narzeczenskich i nie imigracyjnych wiec nie na pobyt staly jak kto jest z loteria wizowa

a wiec co wyjazd na pobyt czasowy a co potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...