Skocz do zawartości

Przyszlosc-Praca


Amnesty

Rekomendowane odpowiedzi

czesc zastanawialem sie troche nad moja przyszloscia i chcialbym poznac wasze zdania otoz chcialbym w przyszlosci pracowac w usa tylko nie wiem co studiowac do wyboru mam informatyke i medycyne. Dodam ze chyba bardziej ciekawi mnie informatyka potrafie napisac programy w pascalu c++ java delphi ale medycyna tez mnie ciekawi niedawno zdalem olimpiade z biologii ale slyszalem ze zeby zostac lekarzem w usa stoja na drodze jakies problemy wiec jak myslicie co wybrac jako moj kierunek na studia oczywiscie licza sie tez pozniejsze kwestie zarobkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co lubialbys wykonywac?

hmm troche sie nad tym zastanowilem i z tych dwoch to chyba bardziej wolalbym zostac lekarzem bo to wstukiwanie tego wszystkiego

do komputera kiedy zycie bedzie mi przemijac miedzy palcami jakos mi sie nie widzi. Ciezko jest zostac lekarzem w usa? takie proste pytanie a tyle nad nim myslalem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do lubie o tym czytac i ogladac o tym filmy to tak tylko raczej ciezko spotkac takie filmy stricte o pracy lekarza ( najbardziej chyba lubie chorzy doktorzy ale nie wiem czy to sie liczy) xd ale jak sie takowy trafi to ogladam z przyjemnoscia jesli o to ci chodzi ;p

a ksiazki jak narazie jedyne ktore czytalem to moja ksiazka do biologii i te z ktorych uczylem sie do olimpiady ale nawet fajnie mi sie to czytalo zreszta lubie sie uczyc tego jak jest zbudowane ludzkie cialo itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...