Skocz do zawartości

Staly Pobyt Na Florydzie


Myszka1409

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co wy tacy zafascynowani ta floryda? nie znam ani jeden osoby z mojego otoczenia, ktora chcialaby tam mieszkac, znam za to pare osob ktore stamtad uciekly :D lata sa tam nie do wytrzymania, wilgotnosc ogromna, owadow pelno, przestepczosc niemala... oh mozna by wyminiac... no ale jesli na podstawie tv mialabym stan wybierac to tez albo CA albo FL :lol:

Ostatnio jak byłem w UK jako podrostek z rodzicami, to dostaliśmy z wymarszu wytyczne jakie miejsca omijać. Tu byłoby zapewnę analogicznie.

kopan

Po prostu śmiesznie brzmi desperacja wylewana na forum, że "i tak się tam zjadę i tak" bo przez Polski rząd nie chcę mieszkać w Polsce.

A jak to jest jak się ocenia samemu patrząc na coś z oddali, a nie z bliska... Chyba nawet taka myśl była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się wylosować zieloną kartę to atakuje florydę, miami, fort lauderdale, tampa, orlando, napewno ktoreś z tych miast. Bliższe mi jest Miami gdyż ciągle nie mogę się otrząsnąć z serialu z lat 80 tych Miami Vice ;)

A moze Havana ? To jeszcze bardziej na poludnie czyli jeszcze wiecej egzotyki i na polski paszport mozna bez wizy. Amerykanie nam zazdroszcza , ze tak swobodnie mozemy sie wylegiwac na piaszczystych plazach Kuby i pic margerite w cenie polskiej wody mineralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się wylosować zieloną kartę to atakuje florydę, miami, fort lauderdale, tampa, orlando, napewno ktoreś z tych miast. Bliższe mi jest Miami gdyż ciągle nie mogę się otrząsnąć z serialu z lat 80 tych Miami Vice ;)

Wbijaj do mnie. W Tampa i Miami jest bardzo duza przestępczosc. Poza tym ostatnio sie dowiedzialem ze nasza plaza jest na 18 miejscu najpiekniejszych plaz na swiecie.

Co do serialu to ogladalem wszystkie odcinki po kilka razy, Baywatch to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam a tak na marginesie jest tutaj ktoś z Sarasota County najchętniej Sarasota , Osprey lub Venice da się tam coś wynająć do mieszkania (najchętniej ok 1000$ raczej nie drożej )?. Czy duże są koszty typu śmieci , prąd , jakieś koszenie trawników a może są jakieś inne podatki jeszcze ?

Mam zamiar tam się przeprowadzić w okolicach września .

Naczytałem się już sporo o organizowaniu dokumentów i mi wychodzi jednak że pierwsze co trzeba to mieć adres zamieszkania

bo bez tego nie ma prawa jazdy , szkoła też chyba wymaga zaświadczenia o zameldowaniu itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...