Myszka1409 Posted February 14, 2012 Report Posted February 14, 2012 Witam, Jak mozna zamieszkac na stale na Florydzie legalnie, jakie dokumenty beda potrzebne, jak to wszystko zalatwic?? Prosze o pomoc.
kzielu Posted February 14, 2012 Report Posted February 14, 2012 Takie same jak w kazdym innym miejscu w stanach - zielona karta ktora mozesz uzyskac poprzez malzenstwo z obywatelem, wygrana w loterii lub sponsorowanie przez pracodawce. Powodzenia ! Btw - zdajesz sobie sprawe ze jestes jedna z kilku miliardow ktorzy chca zamieszkac na Florydzie lub w dowolnym innym stanie ?
gal Posted February 14, 2012 Report Posted February 14, 2012 Witam, Jak mozna zamieszkac na stale na Florydzie legalnie, jakie dokumenty beda potrzebne, jak to wszystko zalatwic?? Prosze o pomoc. Jesli masz pol miliona dolarow do zainwestowania we wlasny biznes nie ma problemu z mieszkaniem na stale na prowincji. W duzych aglomeracjach cena wywolawcza jes tjeden milion dolarow.
Guest Piot3r Posted February 14, 2012 Report Posted February 14, 2012 Myszka, a nie lepiej postarać się pierw o jakąś wizę, pojechać i zobaczyć jak tam jest? Może szybko zatęsknisz za Polską . Ja już nie mogę doczekać się dnia kiedy stąd wylecę.
Myszka1409 Posted February 15, 2012 Author Report Posted February 15, 2012 Ja nie będę mieszkała w Polsce, ale nie przez kraj sam w sobie ale przez rządy. Chce bardzo wyjechać z Polski i Europy w ogóle ;/ a Floryda moje marzenie. wiem że tak czy tak sie tam znajde
kopan Posted February 15, 2012 Report Posted February 15, 2012 Najłatwiej przez Meksyk... Sorki ale nie mogłem sobie darować. Po prostu śmiesznie brzmi desperacja wylewana na forum, że "i tak się tam zjadę i tak" bo przez Polski rząd nie chcę mieszkać w Polsce. Tak, postaraj się najlepiej o azyl, bo Polska to kraj w którym sie prześladuje ludzi i napewno takowy dostaniesz. Podejrzewam, że jak Polska długa i szeroka (każdy inny kraj prawdopodobnie tak samo), to każdy jak miałby możliwośc ot tak wyjechania sobie innego kraju bo nie podobają się komuś rządy, ludzie migrowali by bez przerwy z każdego kraju. Sorki ale śmiesznie to brzmi i wydaje mi się że albo masz 10 (w porywach do 15 lat) albo nie wiesz na czym polega życie, bo to wyglada mniej więcej tak: na złość mamie odmrożę sobie uszy ("na złość amerykańskiemu systemowi imigracyjnemu, i tak tam będę mieszkała).
sly6 Posted February 15, 2012 Report Posted February 15, 2012 co do tematu,,zapoznaj sie z forum ,rozne tematy-dzialy oraz strony takie jak ta http://www.uscis.gov/portal/site/uscis bez odrobienia takiej pracy domowej mozna stac w miejscu i nadal sie pytac..
ilya_ Posted February 15, 2012 Report Posted February 15, 2012 Witam, Jak mozna zamieszkac na stale na Florydzie legalnie, jakie dokumenty beda potrzebne, jak to wszystko zalatwic?? Prosze o pomoc. odezwij sie do piotra3r...jak uzyskac zieloną karte juz wiesz...a piotr3r jest citizenem us.
Guest Piot3r Posted February 15, 2012 Report Posted February 15, 2012 Tylko co Piot3r ma zrobic ? Ja jestem w tyle dobrej sytuacji, ze jade i wracam kiedy chce, ale nie bardzo wiem jak pomoc Myszce. Obywatelstwo mam po rodzicach ktorzy kiedys wylosowali wizy, i tym sposobem wyjechalismy z kraju. Z zielona karta tez cos bylo. Po jakims czasie zaczeli starac sie o obywatelstwo i udalo sie. Potem postarali sie o takowe dla mnie. Jako ze nie mialem jeszcze 18 lat to nie musialem sie sam o to starac tylko przyslugiwalo mi po nich. Jesli cos pokrecilem to wybaczcie ale nie jestem zbytnio w temacie wiz, zielonych kart itd.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.