Skocz do zawartości

Architekt W Usa


Stan

Rekomendowane odpowiedzi

remodeling naszej kuchni kosztowal $48K

tak przynajmniej wynika z kosztorysu, ktory ostatnio widzialem

przebudowy dokonal poprzedni wlasciciel

jesli jeszcze raz usuniesz moj post, ktory nie zawiera ani tresci agresywnych ani "osobistych atakow"

podam Cie do FCC ( poczytaj sobie na google co to jest "FCC")

p.s. mimo, ze ten portal jest "prywatny" , jego prowadzenie podlega pod pewne reguly

nawet jesli sprawy nie "wygram" porobia Ci troche kolo dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie:

Podam taki ciekawy paradoks. W Polsce za projekt wnętrz kuchni i pokoju dziennego (w sumie 50 m2) trzeba zapłacić około 18 K zł, a za prawdziwy projekt domku 20K zł... Pomijam projekty robione przez inżynierów budownictwa.

A projekty typowe, to są projekty robione przez studentów lub nawet techników na przysłowiowe "odwal się" za 500-600 zł, których jakość jest znikoma, bo liczy się ilość, a nie jakość...

Dla mnie podawane przez Państwa kwoty kompletnie nic nie znaczą, gdyż nie znam kosztów życia w USA. Czy w stanach można samemu przeżyć za równowartość 1500 zł (czyli około 500$)?

P.S. Pytanie odnoście lifestyle: w USA zwyczajowo podaje się roczną pensję, a nie jak w Europie miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy w stanach można samemu przeżyć za równowartość 1500 zł (czyli około 500$)?" -- Nawet w najtanszych miejscach w USA to nie wystarczy... pomnozyj przez trzy i moze wtedy

"P.S. Pytanie odnoście lifestyle: w USA zwyczajowo podaje się roczną pensję, a nie jak w Europie miesięcznie?" -- tak podaje sie roczna pensje, bez ubezpieczenia i podaktow - a to wszystko moze obnizyc dochody o 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remodeling naszej kuchni kosztowal $48K

tak przynajmniej wynika z kosztorysu, ktory ostatnio widzialem

przebudowy dokonal poprzedni wlasciciel

60K wzięła firma w której mój mąż pracował - za sam projekt i robociznę. Materialy były sprowadzane specjalnie z różnych stron świata, ich ceny nie podałam, bo ich nie znam.

jesli jeszcze raz usuniesz moj post, ktory nie zawiera ani tresci agresywnych ani "osobistych atakow"

podam Cie do FCC ( poczytaj sobie na google co to jest "FCC")

p.s. mimo, ze ten portal jest "prywatny" , jego prowadzenie podlega pod pewne reguly

nawet jesli sprawy nie "wygram" porobia Ci troche kolo dupy

Usunęłam 1 Twój post - ten w którym radzisz by żona autora wątku poszła na róg zarabiać. Dałam Ci też jedo ostrzeżenie. Na forum są też inni moderatorzy oraz admin. Dawaj sobie znać komu chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam taki ciekawy paradoks. W Polsce za projekt wnętrz kuchni i pokoju dziennego (w sumie 50 m2) trzeba zapłacić około 18 K zł, a za prawdziwy projekt domku 20K zł...

Uwaga - rozmawiasz z byłym architektem wnętrz ;) Rozumiem że projekt wnętrza jest "nieprawdziwy"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

remodeling naszej kuchni kosztowal $48K

tak przynajmniej wynika z kosztorysu, ktory ostatnio widzialem

przebudowy dokonal poprzedni wlasciciel

jesli jeszcze raz usuniesz moj post, ktory nie zawiera ani tresci agresywnych ani "osobistych atakow"

podam Cie do FCC ( poczytaj sobie na google co to jest "FCC")

p.s. mimo, ze ten portal jest "prywatny" , jego prowadzenie podlega pod pewne reguly

nawet jesli sprawy nie "wygram" porobia Ci troche kolo dupy

Dziadek idź zmoczyć kija bo Ci się na mózg ze starości rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...