Skocz do zawartości

Wyjazd Na Zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie za bardzo jestem w tematyce wizowej więc mam kilka pytań.

Moja sytuacja wygląda następująco, otóż siostra ojca mieszka od lat w USA

posiada stały pobyt męża mają tam dzieci ogólnie są już Zamerykanizowani :)

Ciotka zaprasza mnie do stanów na rok może dłużej wraz z moją dziewczyną.

Chcemy skorzystać z jej zaproszenia.Dodam że kilka lat wcześniej byłem w USA

i jak należało powróciłem w czasie :) Moje pytanie jest następujące:

Jaki jest sposób by dostać wizę we 2 osoby czy moja rodzina może w jakis sposób

jej pomóc ? Ogólnie szukamy sposobu na wspólny wyjazd do mojej ciotki ktora

zapewnia nam mieszkanie.Nie uczymy się już mamy 23 lata.Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byles kilka lat teamu to Ty może masz wizę jeszcze ważną / sprawdz to... i wystarczy dla Twojej dziewczyny postaranie się o promesę.

Przejrzyj dokladnie http://polish.poland...a-si-o-wiz.html

i na turystycznej ZAPOMNIJ o pobycie 1 rocznym az :)

Twoja rodzina nie pomoże nic w uzyskaniu wizy turystycznej.

Poczytaj również na forum http://forum.usa.inf...i-sluzbowa-b-1/ aby obyć się DOKŁADNIE z tematem wizy turystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boro do tego piszesz w dziale emigracja a wiec jaki jest cel tej podrozy?

chyba ze to pomylka ale uwazaj na rozmowie na takie cos

zaproszenie w zaden sposob nie pomoze aby dostac wize,liczy sie rozmowa i odpowiedzi oraz zwiazki z Polska a jakie masz to widzisz

fakt sa takie osoby jak Wy i dostaja wizy ale jak bedzie na rozmowie to zobaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie na boku... o jakie konkretnie związki z Polską wam wszystkim chodzi bo non stop to tutaj podkreślacie.

Jakiekolwiek - przy wizach nieimigracyjnych, urzędnik ma za zadanie założyć że aplikant jest potencjalnym imigrantem i ten musi udowodnić że nie jest - czyli że ma po co wracać. Mieszkanie, studia, rodzina itp...

boro - nie ma czegoś takiego jak wyjazd na zaproszenie żeby sobie tam być / mieszkać. Masz wizy nieimigracyjne za pomocą których możesz wyjechać na "trochę" - przy turystycznej na maksymalnie 6 miesięcy i z założenia ma to być wyjazd "temporary". Wizy imigracyjne - zupełnie inna klasa, trzeba się kwalifikować - umożliwiają emigrację i mieszkanie w US. Zaproszenie jest bezwartościowym świstkiem papieru, to relikt przeszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...