Skocz do zawartości

Czeste Wyjazdy Na Wizie B-2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na poczatku chcialem przeprosic za brak polskich znakow. Wiem ze ten temat byl czesto poruszany ale interesuje mnie konkretny przyklad ja posiadam zielona karte a moja dziewczyna wize B-2 na 10 lat i moje pytanie brzmi poniewaz chcemy byc razem a utrzymanie statusu rezydenta nam to troche uniemozliwia wiec oto moje pytanie, moja dziewczyna chciala byc do mnie latac na ok. 5 mies. po czym wracac do Polski na 5 mies i tak kilka razy czy jest duze prawdopodbienstwo tego ze nie zostanie wpusczona. Urzednicy juz wiedza ze to moja dziewczyna gdyz wlatywala teraz ze mna do USA. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o przykladach?

a bo bylo pare ze dziewczyna miala cofnieta wize oraz wbite zakaz wjazdu na jakis czas ..

tak samo jak ktos pare razy wlatywal bez zadnych problemow i teraz jak bedzie z Twoja dziewczyna zalezy od rozmowy z danym juz urzednikiem

sadzisz ze jak powiedziales teraz urzednikowi to juz bedzie ok?a skad wiadomo ze bedzie miec rozmowe z tym samym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak male jest?10% a moze mniej?

to tak jak pisac ze nie zostanie wpuszczona ...

mozna duzo pisac ale jak bedzie to sie okaze na granicy ..Juz wiele bylo opisywanych na tym forum historii ze za 2 razem ktos zostal zawrocony jak i za kolejnym np 5 razem ,jak i nikt nie mial z tym problemu ,kazda historia jest tez prawdziwa.

Forum nie dziala od 1 roku czy tez 2 lat a o wiele dluzej i mozna by przytoczyc z roznych lat rozne historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego też ja bazuje na podstawie tematów z tego forum oraz innych forów zagranicznych, wiadomo oczywiscie decyzja nalezy i tak do konsula, osoba wlatujaca przeciez mu nie powie: "aa na forach pisali inaczej"

urzednicy roznie patrza np moga weszyc czy taki ktos pracuje...skoro siedzi non stop w 1 miejscu z chlopakiem ...to czy ten chlopak ją caly czas utrzymuje?

i dlatego napisalem ze male.

a 10%? sądze ze mniejsze 4,24% [przy zalozeniu, ze nie przekroczy przy wczesniejszych pobytach i94]

natomiast tego, ze w i94 moga wbic mniejszy okres niz np5 czy 6 miesiecy [za ktoryms tam razem] to juz bym sie obawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na poczatku chcialem przeprosic za brak polskich znakow. Wiem ze ten temat byl czesto poruszany ale interesuje mnie konkretny przyklad ja posiadam zielona karte a moja dziewczyna wize B-2 na 10 lat i moje pytanie brzmi poniewaz chcemy byc razem a utrzymanie statusu rezydenta nam to troche uniemozliwia wiec oto moje pytanie, moja dziewczyna chciala byc do mnie latac na ok. 5 mies. po czym wracac do Polski na 5 mies i tak kilka razy czy jest duze prawdopodbienstwo tego ze nie zostanie wpusczona. Urzednicy juz wiedza ze to moja dziewczyna gdyz wlatywala teraz ze mna do USA. Z gory dziekuje za pomoc.

poczytaj również jak to jest w przypadku gdy pary do siebie jezdzą :)

jedna jakas osoba zostala cofnięta raz z tego forum bo miala ze sobą akt urodzenia :( czyli juz mozesz swojej dziewczynie przekazac zeby przypadkiem aktu urodzenia nie brała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...