Skocz do zawartości

Przekroczenie Pobytu Usa Pomocy


latexmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

1. 4 lata temu wyjechałem na wizie turystycznej do usa. Konsul w USA dał mi wizę na miesiąc. Spędziłem tam 2 lata, czyli przekroczyłem pobyt o 2 lata. Czy mam jakąś szanse dostać wizę ponownie?? Wiem, że w takich przypadkach trzeba odczekać 10 lat, ale chciał bym się dowiedzieć czy są jakiekolwiek szanse na ponowne otrzymanie wizy. Dodam, że był to mój trzeci pobyt w usa i trzecia wiza. Za każdym razem wcześniej wracałem w terminie.

2. Jeżeli bym teraz poszedł do konsula i dostał bym odmowe to będę musiał czekać kolejne 10 lat, czy 8lat. 2 lata już jestem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakaz obowiazuje od Twojego powrotu do Polski a wiec nie 10 lat a 8 lat bys musial odczekac

zadne zaniesienie wiz Ci nie pomoze bo masz zakaz wjazdu-czy na wizie tursytycznej ,pracowniczej, czy tez na pobyt staly,,czy w ruchu bezwizowym

a jesli nawet bys dostal wize to moga Cie zawrocic z granicy USA ..

mogles byc i 5 razy grzeczny ale za ostatnim razem przekroczyles czas i to sie liczy a nie ze pare razy bylo ok.

po 8 latach moze dadza wize a moze nie ,wszystko zalezy od Konsula,czy tez urzednika na granicy czy Cie wpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szans nie masz najmniejszych - nawet jak Ci sie skończy 10-letni ban, będziesz się musiał bardzo postarać żeby ją dostać mając taką historię. Ruch bezwizowy - jak napisał Sly - w niczym Ci nie pomoże. Generalnie poszukałbym innego kraju do podróżowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja mialem bana tylko na rok po deportacji z kanady i powiem Ci ze nie wiem jak w us ale w kanadzie oznacza to i tak w praktyce dozywotni zakaz wjazdu,po 5 latach staralem sie o wize turystyczna 2 razy by odwiedzic znajomych i za kazdym razem odmowa

u Ciebie moze to troche lepiej bo nie miales deportu ale i tak zlamales prawo

mozna wiedziec dlaczego tak bardzo Cie ciagnie tam z powrotem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jezeli ktos przekroczyl pobyt I sam wyjechal a nie byl deportowany to po 10 latach jest szans ze dostaniesz wize I wlecisz. Inna sytuacja jest jak ktos zostanie deportowany. Znajomy 17 lat temu byl 2 lata nielegalnie I rok temu ponownie wlecial na 2 mieaiace jako turysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jezeli ktos przekroczyl pobyt I sam wyjechal a nie byl deportowany to po 10 latach jest szans ze dostaniesz wize I wlecisz. Inna sytuacja jest jak ktos zostanie deportowany. Znajomy 17 lat temu byl 2 lata nielegalnie I rok temu ponownie wlecial na 2 mieaiace jako turysta.

nie rozumiem po co gdybać - jeżeli ktoś przesiedział wizę to rozumiem, że jest świadom swojej decyzji oraz tego, że ma swoje konsekwencje. Skoro łamie się przepisy to nie widzę w tym sensu, żeby liczyć na miłosierdzie ze strony konsula. Po co pomagać komuś kto został tam nielegalnie ? w końcu pomagamy mu tam wrócić... niejako...

Wspołczuję ludziom którzy mają cieżkie zycie z USCIS i ambasadami takimi jak rozdzielone rodziny, i podobne sprawy. Ale delikwentom którzy liczą na to ze się upiecze .. niestety ani trochę ...

za to polecam im do poduszki lekturę oto tego linku - Ostrzeżenie dla osób, które kiedykolwiek przedłużyły pobyt w Stanach Zjednoczonych

powinni to gdzieś przypiąć zanim ktoś zada serię pytań co by było gdyby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...