Skocz do zawartości

Pierwsze Staranie Się O Wizę. Zaproszenie ? I Inne Pytania Proszę O Pomoc Pilne !


Rekomendowane odpowiedzi

no i poszło dziś byłem na rozmowie i niestety ...... ..... mowilem prawde, nie motałem się, ale konsul powiedział bye bye niestety dziś Pan nie dostanie wize i oddał paszport... ;/// co teraz robic ? starac sie kolejny raz ? odczekac ?? normalnie... miał zły dzień i dlatego pewnie, bo kobiety przede mną też nie puścił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale co wrescie mowiles bo tyle miales wersji ze nie wiadomo co wyszlo..

Kolejna sprawa ja sie nie placze,mowie dobrze a i tak ludzie mnie zle odbieraja,,jak widzisz Ty mozesz tak widziec siebie ale ktos inny widzi Ciebie inaczej,Ty tak samo robisz ;)..

Ostatnio byl post ze jedna dziewczyna dostala wize bez problemu..

chcesz isc po wize ale kiedy,co bedziesz teraz mowic,jak bedziesz mowic..a odczekac to ile masz zamiaru czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiłem prawde, chce jechac turystycznie na 3-4tyg bo na tyle mam urlop w pracy, a jade do przyjaciolki mojej rodziny, wydaje mi sie ze nie dal mi bo albo mial nakazane dzis nikogo nie poscic (bo kobiety przede mna tez nie poscil) albo bal sie ze zostane bo jestem świeżo po maturze, a pracuje od pol roku, wiec moze bal sie ze nie wroce, ale tak na marginesie bardzo nie przyjemny byl, po polsku mowil tylko co drugie slowo

właśnie nie wiem ile odczekać ?? jak radzisz ?? byc moze moja sutyacja sie zmieni bo po wakacjach zapisuje sie do szkoly na studium zaoczne, wiec moze to cos pomoze przy nastepnym staraniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spidpl a ile Ty byles na tej rozmowie ze piszesz ze nikogo ma ten ktos nie puscic?widziales calosc rozmow z tym Konsulem ,wiesz za co ta kobieta nie dostala,slyszales pytania

a ta przyjaciolka to ile ma lat?moze zapraszala juz kogos do USA ...pytan jest duzo a malo bedzie odpowiedzi..

Moglo tak byc jak piszesz o maturze a jednak ludzie po maturze dostaja wizy ;)

Takie zapisanie moze pomoc a moze nie pomoc bo nie piszesz kiedy znow bedziesz isc po wize,czy zaraz po zapisaniu sie do studium czy tez odczekasz jakis czas

pare osob bylo po wize na 2 raz i dostalo ja chociaz nic sie nie zmienilo za duzo ..ciekawe ale nie dla mnie

za duzo widzialem i odczulem swoim zyciu takich przypadkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu mój syn ,swieżo po maturze nie dostał wizy. Miał załatwione papiery do szkoły w NY,znajoma , która miała sponsorować przysłala zaświadczenie o stanie konta , że opłaci szkołę,itp. konsul zapytał o męża sponsorki a syn nie wiedział co powiedziec heheh i na tym sie zakończyła sprawa. Syn popracował rok czasu w Londynie , rozpoczął studia w Polsce , wtedy dostał wizę na 10 lat i teraz jak ma "kasę " to leci na kilka tygodni i wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo tak ,, rzeczywiście jak tam byłam to żyłam jak w innym świecie , nie wiedziałam ,że mieszkając i pracując w Kanadzie mozna pozwolic sobie na 2-3 krotne wakacje (ok.10 dni) w roku np. w Meksyku czy na Kubie. W Kanadze zimno więc jadą od czasu do czasu pogrzać się w cieplejsze kraje, sponsorując jeszcze bilety lotnicze dla mnie z Polski w dwie strony. ... trudno takich ludzi spotkać... ja miałam farta.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do syna Twojego to czasami takie pytania padaja i wtedy jak cos nie tak jest to wtedy mozna sie pozegnac z wiza ..takie przypadki sa czasami-dawniej tez byly..

A co do tych ludzi to masz farta i tego Ci zazdroszcze .milych wrazen w Meksyku :)

tak trudno takich ludzi spotkac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej a więc czas na drugie podejście moja sytuacja się zmienia. Pierwsze staranie było takie że praktycznie w polsce mnie trzymała praca, rodzina, przyjaciele, słabe trochę. No ale szkoła skończona matura też więc zapisuje się do szkoły/studia, oczywiście pracę też mam, pieniądze zbieram na wyjazd, moja ciocia jest w chicago, wyśle mi zaproszenie, jest legalnie ma GC, samochód mam także na siebie, jak oceniacie teraz moje szanse ? czy one wzrosły ?? oczywiście o wizę będę sie starać za okres ok 2 miesięcy aby pojechać w sierpniu zwiedzić usa ponieważ bardzo mnie fascynuje ten kraj no i naprawde chciałbym zobaczyć ten kraj z drugiej strony a nie w TV.

czy okres 2 miesiące to nie za szybko jak byłem na rozmowie w maju ?

jakie teraz są szanse ?

co mnie może czekać za drugim razem ?

zabrać w razie wypadku zaświadczenia ze szkoły, pracy, i zaproszenie ?

co o tym myślicie ?

czy coś jeszcze przygotować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta Ciocia to prawdziwa,,,co wtedy podales w ds 160 ze lecisz do kogo

aby nie wyszlo ze Ciocia wyrosla nie wiadomo skad i jak..

juz jestes tyle dlugooo na forum i czytasz wiele ze zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga w dostaniu wizy a pisanie o Cioci moze pogorszyc sprawe bo moze kogos Ona zapraszala i ten ktos na czas nie wrocil,mozesz dostac takie pytania ze nie odpowiesz a wtedy bedzie po wize..

jak widzisz mozesz duzoo miec na zmiane sytuacji a to moze przyniesc cos negatywnego,,to samo zaswiadczenia ze szkoly

ja sam moge sie zapisac do szkoly ale czy to swiadczy ze od wrzesnia pujde do szkoly jak tego nie pokaze na rozmowie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...