Skocz do zawartości

Pierwsze Staranie Się O Wizę. Zaproszenie ? I Inne Pytania Proszę O Pomoc Pilne !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A myślicie, że oni nie mają takich informacji, że u takiej ciotki było wielu krewnych i wszyscy wrócili na czas? I że to nie jest wielki plus dla mnie? Czy też dla osoby, która się na nią powołuje(mój chłopak). Dlaczego za drugim razem Konsul mi zaufał i wlepił wize na 10 lat? Mój tato jak pierwszy raz starał sie o wize dostał od razu na 10 lat. Leciał do rodzonej siostry. Piszecie, że ważne jest jakie wrażenie zrobi sie na Konsulu. To śmieszne, ale mój tato nigdy na nikim nie zrobił dobrego wrażenia. Stary budowlaniec:D Raczej wszyscy woleli go unikac, a tu prosze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Administratorze, ja jak jestem u Ciotki to nie musze radzic sobie sama, Bo mam gdzie spac, co jesc. Ciotka sponsorowala mi wszystkie atrakcje:) więc mnie to nie dotyczy o czym piszesz "aj23 bilety to nic,gorzej jak jestes na miejscu sama,masz niby kogos a sama musisz sobie radzic ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,dlatego masz jak w raju :) znam wiele takich osob jak TY ze ich pewne sprawy nie dotycza bo maja jak w tzw raju :)

co do Twojego taty to znam to ze swojego zycia,jest wiza,wizy,nie ma zadnego problemu a w zyciu bywa juz roznie ;)

Tak maja takie cos w systemie,kto byl tam ,na ile czasu,kiedy dostal wize i czasami takie cos jest na plus :)tak samo jak TY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...