Skocz do zawartości

Pierwsze Staranie Się O Wizę. Zaproszenie ? I Inne Pytania Proszę O Pomoc Pilne !


Rekomendowane odpowiedzi

ciocia nikogo nie zapraszaja bo dopiero od maja ma GC a poprzednio pisalem ze do przyjacioli rodziny mojej, ktora jak przylatuje do PL to jest u nas zawsze.. to co radzisz sly ???

ciocia jest prawdziwa !! po jakim czasie moge starac sie o wize ?? w lipcu bedzie git albo sierpniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i bez lipa jak i bez lipy

jak juz napisalem ,zalezy na kogo popadniesz i jak ktos takie cos zobaczy..chyba zyjesz dlugooo na tym swiecie ze kazda osoba widzi Cie inaczej

a Ty jestes ta sama osoba ..ja tego az za bardzo doswiadczam ,jestem taki sam a mam rozne odpowiedzi ludzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam 15 lat. zawsze chcialem zobaczyc ten kraj na zywo i przokonac sie jak tam jest. prosze o jakies wskazowki. czy moge sie ubiegac o wize za rok? czy jeszcze za wczesnie? czy mam duzo szanse bedac tak mlodym czlowiekiem? w USA nie mam rodziny. Jedyna osoba ktora tam znam jest dobra znajoma moich rodzicow.

I czy według was opłaca się tam jechać? :)

Prosze o pomoc. O Stanach mysle codziennie. CODZIENNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...