Skocz do zawartości

Pierwsze Staranie Się O Wizę. Zaproszenie ? I Inne Pytania Proszę O Pomoc Pilne !


Rekomendowane odpowiedzi

avenlyn uwazaj na podobne pytania na granicy czy sie bedziesz zajmowac dziecmi ;)

julianka,bylas,wrocilas na czas to jestes tzw sprawdzona,tak nie masz pewnej wizy ale masz ten plus :) do tego miej po ukladane w glowie w sprawie nauki-studiow

Dziękuje bardzo, trochę mi to dało otuchy. Siedze na różnych forach i trochę jestem zrezygnowana, że nie dostanę wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a co tam pisza na innych forach>i jakich to ;)

prosze nie pisz takich samych postow,tematow na forum,bedzie to kasowane .Prosze trzymaj sie tego i tutaj pisz

Nie pamiętam konkretnie nazwy stron. Że mam małe szanse na otrzymanie wizy, bo nie mam "więzi" z Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz o tym ze bylas w USA,wrocilas na czas,tak sie przygotuj do rozmowy aby bylo widac po odpowiedziach co zamierzasz robic po powrocie

aby nie bylo ze moze,a moze tak,,jesli...a maja byc to odpowiedzi zdecydowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz o tym ze bylas w USA,wrocilas na czas,tak sie przygotuj do rozmowy aby bylo widac po odpowiedziach co zamierzasz robic po powrocie

aby nie bylo ze moze,a moze tak,,jesli...a maja byc to odpowiedzi zdecydowane .

No tak byłam, al ja wtedy miałam 12 lat to nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Cała rodzina mi mówi, że dostane, ale ja jednak mam bardzo duże wątpliwości i nie wiem czy chce tracić 160$, ale jeżeli nie spróbuje to się nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Ja osobiście byłam w USA już 2 razy na Florydzie u ciotki. 1 raz w 2008(byłam miedzy 2 a 3 klasa liceum) i dostałam wizę na rok. 2 raz w 2011 i o dziwo dostałam na 10 lat do wielokrotnego użytku:) bardzo miło wspominam 2 rozmowy z Konsulami(mężczyznami). Ogólnie kiedyś był mój brat, mój tata. Ja jestem "bezpieczna". Planuję lecieć w tym roku na wakcje, ale z moim chłopakiem. Ciocia zaprasza nas oboje:) Teraz czas na mojego chłopaka. Zastanawiam się czy on dostanie wize. Napisałby prawdę, ze z dziewczyna na wakacje do jej ciotki. Czy on ma szanse...?? Bardzo bym chciała polecieć z nim i poopalać sie razem na plaży, jest jak w raju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że chłopak pracuje! Co trzyma chłopaka w Polsce? Rodzina jego! A Ciocia to rzeczywiście skarb, za każdym razem kupowała mi bilety, ktore nie są tanie :(

a poza tym Wy myślicie, że oni sprawdzają czy się naprawde uczysz czy pracujesz? Moim zdaniem najważniejsze dla nich jest do kogo lecisz i kim ten ktoś jest dla ciebie. I w sumie dla mojego chłopaka moja Ciocia jest nikim... I tego się jedynie obawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj23 bilety to nic,gorzej jak jestes na miejscu sama,masz niby kogos a sama musisz sobie radzic ;)

Jesli tak mialo by byc jak piszesz to prawie kazda osoba lecaca do kogos bliskiego miala by wize a tak nie jest ,nie bylo i nie bedzie ;)

A jak sprawdzic,po odpowiedziach,zachowniu lub tez po telefonie.czy dana osoba sie uczy,pracuje.

Tak wiec Twoj chlopak leci do kogos i nie jest nikim ;) dla tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...