Skocz do zawartości

Zmiana Statusu Z J1 Na F1 I Wizyta Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tej wizy Ci nie anuluja to tak ale wiesz o tym ze jak zobacza na granicy ze zmienilas status -ze polecialas do Polski na krotko to mozesz zrobic znow tak samo-zmienic status a wtedy beda problemy na granicy lub tez po co teraz lecisz turystycznie?masz dobre wytlumaczenie tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

poza tym jeżeli wlecisz na turystycznej to nie bedziesz mogła brać udziału w zajęciach do czasu przyznania ci nowego statusu, a tego nie zmienisz od ręki, poza tym nie mozesz od razu po przylocie złożyć petycji o zmianę statusu bo dostaniesz odmowę z racji, że intencją twojego pobytu była turystyka a nie nauka... itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, za duzo kombinowania. Czy nie powinno byc teraz latwiej z wizami w Polsce?! Nie myslalam, ze caly czas robia problemy. Moi rodzice dostali wize na 10 lat i trzymali ich ok 30 min. bo sprawdzali mnie w systemie (chyba).

Ale jestes przeciez idealnym przykladem dlaczego z wizami w Polsce latwiej nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loteria ale w jakim sensie?czy prawa nie zlamalas to sama na to odpowiedzialas -samo nie pisanie prawdy cos chyba mowi o tym prawda?a moze sa mniejsze przewinienia i wieksze dla Ciebie?ale nadal to jest lamanie prawa.

a na jakiej przylecialas wizie wrescie ze masz status studencki?

jesli nie zlamalas nic z prawem wizowym to czego sie obawiasz ,boisz?jak nie dostaniesz wizy to dostaniesz kolejnym razem wize przeciez,,gdzie lezy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, czytam czasami to co piszesz i nie wiem czy nie znasz życia czy nie wiesz co piszesz a na pewno nie czytasz tego co napisała magnolia. Przyleciała na wize J1 i zmieniła na status. Nie pisz ze jak nie dostanie wizy to nie problem ze dostanie nastepnym razem bo najprawdopodobniej anulują jej wizę B2 i potem będzie trudno jej dostać wizę, w każdym razie nie odrazu a wyraźnie napisała ze chce wrócic do US.

Wykładasz czasami tutaj fajną teorię co ma się nijak do praktyki :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zocha czy ja nie znam zycia>?wiem az za duzo--moge przyjac do siebie ze Magnolia musiala tak zrobic-ze musi wrocic do Polski i znow leciec do USA ale ...sa pewne zasady wizowe -zyciowe ..tego sie nie przeskoczyc w zaden sposob

dobrze ze macie sie jak wspierac-mnie nikt nie wspiera i nie mowi ze mozesz tak zrobic lub tez moze tak zrob ;) tylko rob wszystko zgodnie z prawem a jak nie zrobisz to dostaniesz po du...i nikt za Tobie nie bede plakac,wspierac Cie..od takie jest realne zycie

Dobrze przyznaje sie do tej wizy ze przyleciala na J-1 ale jak Twoim zdaniem postapi Konsul jak zobaczy ze jednak nie napisala,nie wpisala kogos w formularze?czy sadzisz ze powie nic sie nie stalo-to nic zlego i sa gorsze przestepwsta i wykroczenia a to nic takiego nie jest?>,musisz chyba wiecej sie dowiedziec o zyciu i zasadach wizowych

wyslanie wniosku z takim czyms skutkuje ze mozna pozniej zadnej wizy nie otrzymac nawet jesli mi sie teraz lub tez pozniej udalo

rozumiesz teraz

to jest jak loteria wlasnie ,mozna tak sie bawic i moze wiza bedzie a jak nie to bedzie anulowana wiza turystyczna a do tego zakaz dany..

Jesli to nie wyjdzie nigdy to wiza bedzie wydana za 1-5 razem czy tez 10 razem,,sa i byly przypadki tego i prosze nie pisz mi ze zycia nie znam..

a jak wyjdzie to zasady sa proste tego i trzeba sie z tym liczyc ..

wole ludziom to pisac z czym sie to wiaze niz slodzic i mowic bedzie ok i bedzie dobrze

I teraz jak ktos chce niech robi jak chce ale niech potem nie pisze na forum ze jakbym wiedzial-wiedziala to moze bym cos innego zrobila-zrobil

niech maja wybor

jesli magnolia mysli ze wroci to wroci za 1 miesiac,za pol roku ale wroci ..teraz od niej zalezy co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...