Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałam do KCC co powinnam wysłać i odpisali, że te formularze i 1 zdjecie. wiec chyba ok!

Ja pisałam do KCC co powinnam wysłać i odpisali, że te formularze i 1 zdjecie. wiec chyba ok!

Kiedy wysłałaś maila i ile czekałaś na odpowiedź mailową z KCC?

Czyli odpisali ci, że do DSP-122 i DS-230 masz wysłać 1 zdjęcie? Bo wiesz na stronie z instrukcjami jest, ze osoba wylosowana wysyła 2 fotki..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

virka prosze nie pisac tego samego pare razy,,ktos moze sie zjawi i odpowie

a jak nie to dzwon do Ambasady,pisz jak Oni to widza ...

virka prosze nie pisac tego samego pare razy,,ktos moze sie zjawi i odpowie

a jak nie to dzwon do Ambasady,pisz jak Oni to widza ...

Dzwoniłem do Ambasady w Warszawie oni nic ci nie odpowiedza na temat Dv-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virka prosze nie pisac tego samego pare razy,,ktos moze sie zjawi i odpowie

Przepraszam. Dostosuję się. Przeglądałam te forum i widzę, jak wiele pytań zostało pominiętych, bo ktos pytał o cos zamin przeczytał cały post. Stąd moje powtórzenie prosby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego znalazlem i widac ze mozna zostawic date pusta

http://www.immihelp....application.pdf

wiele pytan moze byc ominietych bo brak czasu jest,moze znajde cos na weekendzie wolnego ale moze,

1. Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości co do pytania 39 (DS-230)? W powyższym przykładzie są tam wpisane dane osoby innej od wylosowanej, natomiast na stronie http://loteria-wizow...rmularz-ds-230/ jest napisane, że pytanie to dotyczy właśnie osoby wylosowanej. Więc jak to jest?

2. Mam jeszcze pytanie odnośnie 13 (Ds-230). Aktualnie mieszkam w akademiku, ale planuje przenieść się na mieszkanie na przełomie czerwca i lipca. W tym momencie wpisuję aktualny adres, natomiast później dosyłam jeszcze raz DS-230 ze zmianą adresu?

3. W adresie wpisuję miasto Krakow czy Cracow? Teoretycznie powinno być wszystko po angielsku.

4. W dokumencie DS-230 w prawym górnym rogu jest "EXPIRES: 02/29/2012" - powinienem się tym przejmować? :)

5. Należy przetłumaczyć nazwę firmy, w której się pracowało?

Może rozwieje czyjeś wątpliwości: po telefonie do ambasady dowiedziałem się, że:

- fakt, że ktoś z naszej rodziny przesiedział wizę turystyczną i w tej chwili przebywa nielegalnie na terenie USA nie wpływa na proces starania się o GC,

- jeżeli osoba wylosowana planuje wziąć ślub to nie ma najmniejszego problemu z dosłaniem odpowiednich papierów. Z tego co powiedziała Pani w słuchawce istnieje możliwość aktualizacji dokumentów nawet po ustaleniu terminu rozmowy z konsulem(ale trzeba się śpieszyć)

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejmos ja juz o tym pisalem co jest z osoba co jest nielegalnie-ktos bliski i nie wyplywa to na GC,tak bylo kiedys i tak jest teraz-jesli chodzi o czlonka rodziny,,to samo z doslaniem papierow jak sie wzielo slub jak juz sie mialo wyznaczony temrin i tutaj nalezy sie spieszyc,pare osob z dawnej loterii tak zrobilo i zdarzyli ale mieli duzoo szczescia :) ,jak widzisz w tym co tutaj sie pisze jest jak sam sie dowiedziales :)

Pisz jak sie maja miast ze Krakow a nie po angielsku.

na tym przykladzie z ds 230 co podalem to wyswietlilo sie Ci sie pytanie 39 bo mi nie ...

sprawdzalem w innym linku o ds 230 przy innych wizach i wychodzi o to pytanie a tam nie ...

w tym pkt podajesz dane osoby wylosowanej .

piszesz tez Krakow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita wszystkich forumowiczów:)

wysłałam już papiery i oczywiście popełniłam błąd :( w wypełnianiu w formularzu DSP-122 opisałam moją pracę jaką wykonuję ale zapomniałam napisać nazwę zawodu :((( co zemnie za tuman sprawdzałam te wnioski chyba ze dwadzieścia razy przed wysłaniem i przeoczyłam to. Pisać e-meila czy nie?

we wniosku DS-230 jest jaki zawód wykonuję może to wystarczy?

i jeszcze jedno wysłałam na adres jaki jest podany na formularzu DSP-122 czyli

Diversity Immigrant Visa Program

Kentucky Consular Center,

3505 N. Highway 25W,

Williamsburg KY 40769

czy dojdzie ten list?

może wysłać jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości co do pytania 39 (DS-230)? W powyższym przykładzie są tam wpisane dane osoby innej od wylosowanej, natomiast na stronie http://loteria-wizow...rmularz-ds-230/ jest napisane, że pytanie to dotyczy właśnie osoby wylosowanej. Więc jak to jest?

2. Mam jeszcze pytanie odnośnie 13 (Ds-230). Aktualnie mieszkam w akademiku, ale planuje przenieść się na mieszkanie na przełomie czerwca i lipca. W tym momencie wpisuję aktualny adres, natomiast później dosyłam jeszcze raz DS-230 ze zmianą adresu?

3. W adresie wpisuję miasto Krakow czy Cracow? Teoretycznie powinno być wszystko po angielsku.

4. W dokumencie DS-230 w prawym górnym rogu jest "EXPIRES: 02/29/2012" - powinienem się tym przejmować? :)

5. Należy przetłumaczyć nazwę firmy, w której się pracowało?

Może rozwieje czyjeś wątpliwości: po telefonie do ambasady dowiedziałem się, że:

- fakt, że ktoś z naszej rodziny przesiedział wizę turystyczną i w tej chwili przebywa nielegalnie na terenie USA nie wpływa na proces starania się o GC,

- jeżeli osoba wylosowana planuje wziąć ślub to nie ma najmniejszego problemu z dosłaniem odpowiednich papierów. Z tego co powiedziała Pani w słuchawce istnieje możliwość aktualizacji dokumentów nawet po ustaleniu terminu rozmowy z konsulem(ale trzeba się śpieszyć)

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę :)

witam!dziekuję za odpowiedz na moje pytanie wczesniejsze,odnosnie małżenstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...