Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jestescie pewni ze jednym z kryteriów otrzymania zielonej karty jest znajomość jezyka angielskiego?

Oczywiście, że nie, ale jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć komunikatu, jaki wyślwietla mu się na stronie po wylosowaniu, to jak chce sobie poradzić po wylądowaniu w Stanach? ;)

maciopa dzięki za wyjaśnienie definicji języka narodowego. To, że nie ma języka urzedowego na poziomie stanowym wiedziałam. I przyznaję, że tego nie rozumiem, ale to już dyskusja zupełnie nie w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ponawiam moje pytanie odnosnie pustych pól na formularzu DS-230. Interesuje mnie:

1. Czy zostawić puste pole w miejscach 10, 11?

2. Jeżeli adres zamieszkania męża jest taki jak mój, to co pisać w miejsce nr 16. Nie dotyczy czy zostawić puste?

3. Mój tato zyje, to zrobić z nr 23? Chcę wpisać n/a, ale wyskakuje mi nieprawidłowy format daty.

Jeszcze raz prosze o pomoc.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś może mi odpowiedzieć co mam zrobić?

Wysłałem dokumenty do Kentucky ale załączyłem jedno zdjęcie zamiast dwóch...

Czy powinienem wysłać wszystko jeszcze raz?

Moim zdaniem powinieneś skontaktować się KCC telefonicznie ewentualnie poprzez email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, ponieważ moja mama dostała to samo co ten Maciek. Nie zna kompletnie angielskiego..pójdzie teraz do szkoły językowej. Czy ona się dostała ? Nie daliście maćkowi odpowiedzi i też nie wiem, czy się dostała.

Ja angielskiego nie umiem, umiem rosyjski i niemiecki. Angielski dopiero od przyszłego roku.

Proszę o normalne odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu odpowiedzial jak i reszta

jesli taki jest komunikat tzn ze zostalo sie wylosowanym a teraz nalezy wypelnic formularze i wyslac jak najszybciej

do tego jak ktos napisal sa translatory przez strony www a tam wyszlo by ze zostalo sie wylosowanym -chociaz nie zbyt gramatycznie

kolejna sprawa ktos juz po 1 maja dal w tym temacie komunikat i byly gratulacje :)

to tak na przyszlosc pisze ze nalezy zaczac od lektury calego tematu :) bo jest wiele odpowiedzi :)

Co do znajomosci jezyka to wedle przepisow loterii to mozna go nie umiec ale pod czas rozmowy moze byc pytanie jak sobie Pan-Pani poradzi,jak Konsul taka osobe zobaczy ..dlatego tez nalezy umiec takie cos jak podstawy ..bo nie wiadomo na jakiego Konsula sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, ponieważ moja mama dostała to samo co ten Maciek. Nie zna kompletnie angielskiego..pójdzie teraz do szkoły językowej. Czy ona się dostała ? Nie daliście maćkowi odpowiedzi i też nie wiem, czy się dostała.

Pomijajac juz kwestie ze dostal odpowiedz, to jak sie nie zna jezyka to wypada przynajmniej posiadac basic computer skills i uzyc google translatora ktory generalnie daje rade...

Zeby wyemigrowac (co juz pisalem) trzeba byc rozgarniety (dwa razy bardziej jak sie nie zna jezyka) - nie umiejetnosc poradzenia sobie z trywialnym dosc tekstem to calkowity brak rozgarniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie odnosnie pustych pól na formularzu DS-230. Interesuje mnie:

1. Czy zostawić puste pole w miejscach 10, 11?

2. Jeżeli adres zamieszkania męża jest taki jak mój, to co pisać w miejsce nr 16. Nie dotyczy czy zostawić puste?

3. Mój tato zyje, to zrobić z nr 23? Chcę wpisać n/a, ale wyskakuje mi nieprawidłowy format daty.

Jeszcze raz prosze o pomoc.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...