Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań odnośnie GC walcze z formularzami od wczoraj , przeczytałam wszystko w tym temacie ale dalej mam wątpliwości co do niektórych kwesti

1. czy w pytaniu 6 w formularzu Dsp 122

education

czy jeżeli nie mieści mi się cała nazwa szkoły to mogę pisać w nastepnej linijce pod spodem?

2. co wpisać w DSP 122 jeżeli nic nie odpowiadam- N/A?

3. Czy jeżeli odbyłam staż z urzedu pracy trzy miesięczny to wpisywać w punkcie 7c? czy staż liczy sie do zatrudnienia?

4. W tej chwili prowadzę swoja działalność czy w punkcie 7c wpisać tylko nazwę swojej firmy i oczywiście resztę danych?

5. pracuję też w szkole na umowę zlecenie czy to też do listy zatrudnienia pisać? pytanie 32 w formularzu DS-230

6. co mąż ma wpisać w punkcie 34 odnośnie służby wojskowej? nie był w ojsku bo studiował przeniesiony do rezerwy, ale ma stopień szeregowy czyli ma wpisać w rubryczce rank/position ten stopień? a reszte zaznaczyć no i n/a?

7. ostatnie czy złożyć podpis za dziecko ma 4,5 roku? podpisać swoim imieniem i nazwiskiem? czytałam ale dalej nie jestem pewna co zrobić:(

powiedzcie czy jak do końca tygodnia wyśle papiery czy mam jeszcze szanse na rozmowe? mam niski numer 2013EU000010XX?

czy są jakieś biura które pomagają to ogarnąć chodzi mi o wypełnienie?

czy jakiś tłumacz?

proszę odpowiedzcie na moje pytania bo chciałabym jak najszybciej to wysłać

Błagam pomóżcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co do wysylki papierow ..co innego nawet 1 miesiac po rozmowie a co innego po ponad 2-3 miesiacach

bo jak sie pisze aby szybko to jest ze nie zdarze a jak sie napisze ze mozna poczekac to ludzie beda wysylac papiery po paru miesiacach liczac ze cos bedzie i jak tutaj pisac aby dobrze bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz ds-230

Pozycja 33 - Lista szkół

Pomijamy podstawówkę i gimnazjum i piszemy tylko szkoły średnie i wyższe???

Course od Study - kierunek kształcenia

Ukończyłem Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych z tytułem "technik organizacji usług gastronomicznych" - co mam wpisać w kolumnie kierunek kształcenia??

Degree or Diploma

Jeśli chodzi o szkołę średnią to mam wpisać "Degree" a szkoła szkoła wyższa (licencjat) "University Degree" ???

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijamy podstawówkę i gimnazjum i piszemy tylko szkoły średnie i wyższe???

Nie pomijamy, piszemy podstawowke(ew gimnazjum), technikum (ew liceum) i wyzsze na koncu

Ukończyłem Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych z tytułem "technik organizacji usług gastronomicznych" - co mam wpisać w kolumnie kierunek kształcenia??

Degree or Diploma

degree

Jeśli chodzi o szkołę średnią to mam wpisać "Degree" a szkoła szkoła wyższa (licencjat) "University Degree" ???

Licencjat Bachelor’s degree

Inżynier Bachelor’s degree

Magister Master’s degree

Magister inżynier Master’s degree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pewnie ktoś wie jak sie pisze szeregowy? bardzo prosze

Private of military reserve (without specialization) (jeśli zostałeś przeniesiony do rezerwy po studiach bez odbycia przeszkolenia wojskowego vide nie posiadasz specjalizacji)

siedze i pisze te papiery a taki metlik ze hej

pomocy jak wpisac numer telefonu bo mam tylko komore czy +48 666 777 888 to jest dobrze

tak możesz podać w taki sposób numer ponieważ jest to zapis międzynarodowy. zaznacz, że jest to mobiile no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...