Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a z tym podpisem u dziecka to zamierzam sama się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem bo przejrzałam kilka stron i widzę, że tak bedzie poprawnie.

a nie powinno sie przypadkiem podpisac formularz imieniem i nazwiskiem dziecka i obok tego dopisac: by father/by mother - w zaleznosci ktory rodzic sie za dziecko podpisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kilkoma pozycjami w formularzu mianowicie:

Formularz DS-230

Pozycja nr 12 - Present Occupation (zawod wykonywany)

Obecnie pracuje na stacji paliw - mam wpisać "gas station attendant"??

Pozycja nr 30 Od urodzenia mieszkam w mojej miejscowości

W kolumnie "from/to" ma wpisać od 08-2002 (czyli date osięgniecia przeze mnie 16roku zycia) do present??

Pozycja numer 32 - pytanie dotyczące wykonywanego zawodu w USA - co mam napisać jeśli nie wiem gdzie będę pracował?

Pozycja nr 35 - ostatnie wizyty w USA

Raz byłem juz w Chicago w 2002 roku, nie mam pojęcia jaki to typ wizy

W wizie mam napisane:

Visa Type /Class

R B1/B2

Które z tych oznaczeń to typ wizy?

Z góry bardzo dziekuje za odpowiedź i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr 30 Od urodzenia mieszkam w mojej miejscowości

W kolumnie "from/to" ma wpisać od 08-2002 (czyli date osięgniecia przeze mnie 16roku zycia) do present??

ja napisałem od rzeczywistej (czyli od tej od ktorej tam mieszkasz) daty do present

Pozycja numer 32 - pytanie dotyczące wykonywanego zawodu w USA - co mam napisać jeśli nie wiem gdzie będę pracował?

napsiz gdzie chciałbyś pracować

Pozycja nr 35 - ostatnie wizyty w USA

Raz byłem juz w Chicago w 2002 roku, nie mam pojęcia jaki to typ wizy

W wizie mam napisane:

Visa Type /Class

R B1/B2

Które z tych oznaczeń to typ wizy?

B1/B2 Osoby wyjeżdżające służbowo, turystycznie lub na leczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem tu nowa i poszukuję info odnosnie GC-ale to nie jest odkrycie:)

w związku z tym,ze udało mi sie wylosowac bierzemy z narzeczonym slub-przyspieszony o 3 miesiace,ale co tam:) i mam juz pytania odnosnie tej sprawy:

1.Zmieniam nazwisko podczas aktu zawarcia małżenstwa na dwuczłonowe( Nowak-Adamska) na w nazwisku oczywiscie tym do losowania miałąm tylko Nowak,wiec pytanie czy wpisuję to nazwisko z łącznikiem?" -" tak jak przewiduje polska pisownia,czy moze osobno?

2.czy jesli ktoś z mojej rodziny <a dokładniej mama mojego męża> swego czasu wyjechala do USA i nie wróciła na czas i sie tam zasiedziała<nielegal>,toczy to moze nam utrudnic zdobycie GC/ dodam,ze obecnie nie wiemy gdzie ona przebywa,2 lata temu była w USA,ale nie mamy z nia kontaktu,nie znamy adresu itd!to co mam wpisac w DS-230,gdzie jest miejsce na adres obecgo zamieszkana matki męża? napisac tam ze nie utrzymuję kontaktu?? wiec nie znam adresu? martwi mnie to,bo szczerze powiem nigdy w zyciu nie uświadczyłam od niej niczego dobrego,<a spotykam sie z narzeczonym juz 7 lat> i nie chce by przez taką głupotę,jak to ze ona sobie tam hula po świacie,bym przez to straciła szansę na GC o ktorej marzę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...