Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej

Jeszcze jedno pytanie w formularzu dsp-122 jest taka nota

"Using the enclosed self-adhesive return address label, immediately..."

nie bardzo rozumiem o co im chodzi i nie chodzi mi o przetłumaczenie tego...

Mam dołączyć swój adres zwrotny na etykiecie czy to jest jakis stary zapis jak przysyłali formularze pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeszcze jedno pytanie w formularzu dsp-122 jest taka nota

"Using the enclosed self-adhesive return address label, immediately..."

nie bardzo rozumiem o co im chodzi i nie chodzi mi o przetłumaczenie tego...

Mam dołączyć swój adres zwrotny na etykiecie czy to jest jakis stary zapis jak przysyłali formularze pocztą?

Zmienili zasady nie zmieniając formularzy. Samoprzylepna naklejka z adresem Centrum W Kentacky była dołączana do przesyłek, które przychodziły pocztą w latach ubiegłych.

mam do was pytanie

jesli mam zone i dziecko i zona nie decyduje sie wyjechac - czyli jade sam

to wypelniam formularze tylko na siebie i w polu kto ze mna bedzie jechal i kto pozniej rozumie ze nic nie wpisuje ??

prosze o odpowiedz

Tak. Z tym, że radzę, aby się Twoja żona dobrze zastanowiła, ponieważ teraz (w przypadku pozytywnej weryfikacji i zakończeniu całego procesu) dostanie wizę imigracyjną "od ręki". Jak już wyślesz że jedziesz sam - a jej się po jakimś czasie "odwidzi" to pozostanie Wam ewentualnie sponsorowanie jej przez Ciebie - a na to się czeka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie

jesli mam zone i dziecko i zona nie decyduje sie wyjechac - czyli jade sam

to wypelniam formularze tylko na siebie i w polu kto ze mna bedzie jechal i kto pozniej rozumie ze nic nie wpisuje ??

prosze o odpowiedz

Proponuję zastosować się do zaleceń wyrażonych przez maciopa i sly6 w zakresie uzyskania przez Twoją małżonkę i dziecko wizy imigracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastosować się do zaleceń wyrażonych przez maciopa i sly6 w zakresie uzyskania przez Twoją małżonkę i dziecko wizy imigracyjnej.

Ewentualnie pogodzić się z myślą, że dziecko będzie wychowywać się w niepełnej rodzinie, lub z obcym chłopem w roli ojca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...