Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do case number, z tego co wyczytalem w instrukcji, to jest tam napisane ze kazdy dokument wysylany do KCC musi go miec w prawym gornym rogu, wiec jak kazdy to kazdy, co do zdjec to nic tam nie bylo, ale mysle ze napisanie go na odwrocie nie zaszkodzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W formularzu DSP-122 wymagają ode mnie wskazania ambasady/konsulatu, gdzie chciałbym odbyć rozmowę w sprawie wizy. I tu pytanie do drogich forumowiczów - czy można tu wskazać konsulat w Krakowie? Czy tylko ambasada w Warszawie przeprowadza te rozmowy?

14:50 - udało mi się uzyskać informację w ambasadzie w Warszawie, że konsulat w Krakowie tym się nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie szkół:

1.W tym roku kończę licencjat i nie wiem czy wpisywać datę rozpoczęcia studiów do czasu obecnego czyli Present, czy nie wpisywać tego ? Wydaję mi się, że nie trzeba tego wpisywać, bo tego nie ukończyłem jeszcze

2.Jak mam wpisać Niepubliczna szkoła mistrzostwa sportowego ? Non-public sports school ?

W formularzu DS - 230 w 12 pytaniu jest present occupation, ja nie pracuje obecnie ale jestem studentem zaocznym i zastanawiam się czy wpisać to w tej rubryce np. part time student

W potwierdzeniu jest na dole takie zdanie : Please return this barcode sheet to facilitate the processing of your case when you return the DSP 122 and DS230 (Parts I & II) to the Kentucky Consular Center (KCC).

W wolnym tłumaczeniu proszą o zwrócenie karty kodów kreskowych, nie wiem czy dobrze rozumie to ale chyba trzeba potwierdzenie wydrukować i też wysłać ??

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wydrukowaniu listu (w którym poinformowano mnie, że zostałam wylosowana) mam 2 strony i moje pytanie jest takie

czy do Kentucky wysyłamy tzw. "barcode sheet" czyli tylko ta drugą stronę na której jest kod kreskowy mój adres i case number

i jeszcze jedno: na kopercie napisać w prawym górnym rogu tylko mój Case Number? Kiedyś były chyba jeszcze jakieś naklejki z kodem kreskowym więc pytam bo ogólnie można też wydrukować i przykleić na kopertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytań nade mną,

1) czy case number trzeba umieszczać na kazdej stronie formularza czy tylko na zdjeciach i kopercie?

2) czy list wysyłamy listem lotniczym czy można wysłać poleconym co będzie się wiazało że ktoś będzie musiał potwierdzić odbiór a czytałem ze wtedy nie przyjmuja przesylki.

3) i ten barcode sheet to po prostu ta strone potwierdzająca że sie wygrało? i trzeba ją wsadzić do koperty razem z resztą dokumentów podczas wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) czy list wysyłamy listem lotniczym czy można wysłać poleconym co będzie się wiazało że ktoś będzie musiał potwierdzić odbiór a czytałem ze wtedy nie przyjmuja przesylki.

Wszystkie listy wymagające potwierdzenia będą odrzucane przeczytałem gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...