Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

E tam, a bez tego sie nie da...? :/

moje prywatne statystyki wskazyja ze 75% ludzi Ameryka zamienila w P i K ;)

Co ma się nie dać, jak się da

i nie - czy (da się), tylko - jak (to zrobić). ;)

Z drugiej strony stare ludowe przysłowie mówi: lepiej kijek pocieniasić, niż go potem pogrubasić. Cokolwiek to znaczy :P

ps.

Najlepiej spytaj Keyser Soze - Jak to się robi w SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahah ;D tego nie slyszalam!

zostane przy przyslowiu 'umiesz liczyc - licz na siebie' czyli czas na ostre oszczedzanie ;)

o ile w ogole dostane odpowiedz na list ktory przed chwila zostawilam na poczcie, zeswirujemy przez to czekanie... no wlasnie, kiedy zaczna przysylac zaproszenia na rozmowe? Sierpien?

A Keyser jest moim mistrzem :D (zaraz za sly6, i jego nieocenionymi poradami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do ilości formularzy DS230 - musi byc osobny formularz dla każdego członka rodziny - takiej informacji udzieliła mi ambasada w warszawie , czyli jeśli mamy zonę i dziecko to musimy wysłać 3 formularze

macie inne zdanie

prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja także wczoraj wysłałem poprawiony list, gdyż w poniedziałek musiałem pierwszy zawrócić z trasy. Na szczęście udało się go powstrzymać. Mam nadzieję że wszyscy wysłali listem lotniczym a nie poleconym, ponieważ mogą go wyrzucić do kosza. Prawdopodobnie jest tak, że gdy przychodzą dziesiątki listów z całego świata na jeden adres, to pewnie musieliby zatrudnić armę urzędników do podpisywania odbioru tych poleconych.

Następne pytanie jest, kiedy możemy spodziewać się pierszych odpowiedzi od CCK. Ktoś pisał że będzie można sprawdzić wcześniej przez internet, na stronie gdze sprawdzaliśmy nasz status wylosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony stare ludowe przysłowie mówi: lepiej kijek pocieniasić, niż go potem pogrubasić. Cokolwiek to znaczy :P

Przysłowie mówi : "łatwiej..."

Witam

Co do ilości formularzy DS230 - musi byc osobny formularz dla każdego członka rodziny - takiej informacji udzieliła mi ambasada w warszawie , czyli jeśli mamy zonę i dziecko to musimy wysłać 3 formularze

macie inne zdanie

prosze o odpowiedz

Nie, nie mamy innego zdania ponieważ informacja udzielona przez Ambasadę jest właściwa - formularz DS-230 wypełnia się dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego wieku (także np dla 1 miesięcznego dziecka)

Nastąpiło niewielkie przekłamanie - list wróciłby do adresata jako nieodebrany, ponieważ w tym przypadku z reguły nie przyjmuje się listów za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dzisiaj wysłałem :-)

A pani przy okineku na poczcie dwa razy powtarzałem

"zwykły lotniczy"

"ale napewno jest zwykły lotniczy, taki bez potwierdzenia?"

hahahahaahah

i nie odszedłem od okienka dopuki nie przykleiła mi znaczków pod case number :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...