Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to nigdy nie wysyła się żadnych ksero dokumentów a jedynie orginał. Tak więc szybciutko do USC po pełny odpis. Druga sprawa to ukończone szkoły, a nie napoczęte. I ostatnie tylko miejsca zamieszkania z meldunkiem.

Pełny odpis to muszą zabrać dopiero na rozmowę z konsulem, jeśli zostaną zaproszeni. Miejsca zamieszkania - to miejsca fizycznego zamieszkania, a nie zameldowania (nota bene od 01.01.2014 w Polsce nie będzie już pojęcia "zameldowanie")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mekare albo idziesz sama po wize lub tez szybki slub

innej mozliwosci nie ma..

Jupiter ten numer A to jest z I-94 a to dla tych osob co sa w USA i beda tam takie cos robic..a Ty gdzie teraz jestes?

zdjecia sie wysyla wszystkich ktorzy leca do USA i robi sie nowe :)

nie to ze zgloszenia :)

DZIEKUJĘ za odpowiedź jestem w Polsce ale byłam w stanach 7 lat temu przez 10 mcy i tam przedłuzałam wize i tylko jeszcze nie wiem czy mam to pismo ze stanów wysyłac do kentaky o to przedłuzenie jako załącznik do ds230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Też przychodzę z prośbą o pomoc przy formularzu DS-230. Utknęłam na pytaniach 31a (Person(s) named in 14 and 29 who will accompany you to the United States Now) i 31b (Person(s) named in 14 and 29 who will accompany you to the United States Later date).

Wylosowany małżonek leci pierwszy sam, ja i dzieci dołączamy później - co dokładnie i gdzie powinnam wpisać na formularzu wypełnianym przeze mnie i przez dzieci? Dane męża w polu 31a, a dane moje + dzieci w 31b? Czy jeszcze jakoś inaczej?

Będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może banalne ale nie wiem co z podpisami bo jeżeli formularz DS-230 wypełniam oddzielnie na męża i dzieci to za męża podpisuje się ja czy on (przebywa za granicą wiec to duże utrudnienie) a co z dziecmi? Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedz. Wiem ze podpis składa sie tylko pod czescia pierwsza.

A formularz DSP-122 wypełniam tylko ja?

A czy do Kentucky wysyła sie tylko te wypełnione formularze i barcode sheet? Czy jeszcze jakies dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprucz formularzy nic sie nie wysyla ale chyba to czytalas na stronie rzadowej..

Co do podpisu to podpisuje sie aby 1 czesc ds 230 i teraz Ty bierzesz odpowiedzialnosc za podpisanie sie za meza.

ds-122 wysyla osoba ktora jest glownym aplikantem -ta co zostala wylosowana .Dalsza czesc rodziny tego nie wysyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za tak szybka odpowiedz. Nie jestem pewna co do podpisu za meza. z tego co pamietam jak wysylalam na wize turystyczna wnioski tam byla odzdzielna rubryka w ktorej sie wpisywalo czy sie samodzielnie wypelnialo czy ktos to za ciebie zrobil i podawalo sie kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi jak to jest z przyznawaniem tych wiz?

Czytałam, że należy niezwłocznie odesłać formularze ale to czy Cię zaproszą na rozmowę zależy też od CN jaki masz.

Czyli co? Jak mam np. numer 100 000 to znaczy, że nie mam szansy na GC?

Przecież to bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz np 3654 nr to nikt nie bedzie na ciebie czekal az wyslesz papiery i biora ta osobe ktora wyslala im papiery nawet z dalszym numerem, jesli natomist masz numer 100 000 to realne szanse na zaproszenie masz prawie zadne, gdyz zielonych kart jest tylko 50 tys. :)

proste i logiczne :) ...ale zawsze warto wyslac, a noz...zaprosza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...