Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

czy tak moze wygladać dodatkowa strona z danymi ktore nam sie nie zmiesciły w formularzu? cos dodac? Litery małe?

...........................................................2013EU000008**

Tak, tak może wyglądać strona z dodatkowymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej,

mam jeszcze jedno pytanie czy w tych rubrykach w których nie mam nic do napisania zostawiam puste, czy moze jakąś kreskę trzeba postawić czy cos innego??

dzieki :)

Nie pozostawia się pustych rubryk w żadnym z formularzy. Przedmiotowa informacja znajduje się w instrukcji do każdego z formularzy w drugiej linijce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszcze tego ze zostaliscie wylosowani!!!! My z mezem jestesmy 'chorzy' na USA i wiele bysmy zrobili aby tam mieszkac oczywiscie legalnie.

A swoja droga przyszla mi do glowy taka sytacja - wiadomo roznie w zyciu sie dzieje. Przyjmijmy ze jest sobie malzenstwo i wysylaja zgloszenia do loterii. W trakcie oczekiwania na wyniki maz umiera. Pozniej zona sprawdza wyniki loterii i ona sie nie zakfalifikowala do dalszej procedury a jej maz tak. Czy w takim wypadku moze sie ona ubiegac dalej etc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Rozumiem ze Ci sie znudzil, ale moze lepiej zostaw go w spokoju...

Odpowiedź jak najbardziej właściwa, wniosek (zgłoszenie loteryjne) opiewa na głównego wnioskodawcę i warunkiem otrzymania Zielonej Karty przez pozostałych członków rodziny jest spełnianie przede wszystkim przez głównego wnioskodawcę warunków do otrzymania zielonej karty. Skoro nie żyje - jak może otrzymać Zieloną Kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...