Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ania mylisz sie ;)

Juz pare razy bylo to pisane na forum ...ale znow nalezy to napisac jak widze

Adres jest potrzebny aby przyszla zielona karta i numer SSN..I teraz mozna nie podawac-wpisywac teraz adresu ale nalezy go podac pod czas rozmowy o wize na pobyt staly.Mozna tez taki adres zmienic na lotnisku ale bywa tak ze GC i numer moga przyjsc i tak na stary adres wiec tutaj nalezy uwazac..

Co do pomocy to ja wiem swoje ..widzialem za duzo aby w cos wierzyc ze ktos komus pomoze,i to z wlaszcza jak masz GC..Kriss a Polonia we Wloszech sobie pomaga,mozna liczyc na adres itd?to znasz juz odpowiedz jak moze byc w USA.

No ale Twoja sprawa,pisz,pytaj sie..ale lepiej zrobisz jak napiszesz do jakiegos agenta w sprawach mieszkania i cos Ci moze doradzi ,moze jakis lokal bedziesz miec :)

blanca masz wyslac to co pisze na stronie rzadowej oraz tutaj ludzie pisza,jedynie z ta roznica ze jak ktos ma dzieci-zone-meza ma wyslac wiecej ds 230 ;)

idziesz do krk tam gdzie mieszkasz i starasz sie o takie zaswiadczenie ale tego sie nie wysyla do USA teraz

z tym nalezy poczekac na rozmowe,,,nie wiem gdzie mieszkasz aby Ci podac adres gdzie masz swoje biuro krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Names and addresses of all school:

Myslicie ze wystarczy tylko nazwa szkoły i miejsce

np. II Liceum Ogolnokształcące w Warszawie

czy trzeba podać konkretnie ulice, kod etc?

i tam jak nas pytaja o nasze poprzednie wizyty w usa

„A” number if know jeżeli nie pamiętam to wpisuje N/A tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWUJĄC

To co musimy znaleźć się w kopercie:

1 Wypelnione formularze DSP 122 and DS230

- . Pamietaj aby na KAZDYM dokumencie w prawym gornym rogu napisac swoj case number.

- Pamiętaj że podpisuje się DSP 122 i część I formularza DS-230 (poniżej punktu 35 jest miejsce na podpis).

Nie podpisuje się jego części II.

2 Fotografie x2

- podpisane z tyłu case number

3 Wydrukowane potwierdzenie (z waszym case number i kodem)

ponadto :

-Case number musi znajdować sie w prawym górnym rogu koperty nad znaczkami

- Wysyłka - List zwykły lotniczy

To są wasze wypowiedzi sklejone w jedną całość

Jezeli popełniłem jakiś błąd, albo o czyms zapomniałem proszę pisać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania mylisz sie ;)

Juz pare razy bylo to pisane na forum ...ale znow nalezy to napisac jak widze

Adres jest potrzebny aby przyszla zielona karta i numer SSN..I teraz mozna nie podawac-wpisywac teraz adresu ale nalezy go podac pod czas rozmowy o wize na pobyt staly.Mozna tez taki adres zmienic na lotnisku ale bywa tak ze GC i numer moga przyjsc i tak na stary adres wiec tutaj nalezy uwazac..

dokładnie to miałam na myśli - że nie trzeba już teraz podawać a można podczas rozmowy - i jak ktoś będzie miał taką rozmowę i planuje po niej wylecieć nie czekając pół roku - to już bardziej realne że adres będzie znał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeszcze mam wątpliwości co do wykształcenia. Mam średnie bez matury oraz dyplom technika informatyka. Czy zaznaczyć (High School, No Degree) , czy wpisać w Other: HIGH SCHOOL (STUDIUM OF COMPUTER SKILLS) ?

Na wszelki wypadek wpisałbym No Degree.

Ktoś kiedyś na forum całkiem sprawnie argumentował, żeby średnie bez matury - wbrew logice i nazewnictwu - traktować jako No Degree.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak moze wygladać dodatkowa strona z danymi ktore nam sie nie zmiesciły w formularzu? cos dodac? Litery małe?

...........................................................2013EU000008**

paragraph 6b. continued information

-UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES IN LUBLIN

UL. AKADEMICKA 12 21-567 LUBLIN

from 10.2005 to 06.2010

MASTER’S DEGREE

-VOCATIONAL TECHNICAL HIGH SCHOOL NO. 5IN WARSAW

UL. KOWALSKA 2 20-567 WARSZAWA

from 09.2000 to 04.2005

DEGREE (BO Z MATURĄ)

-JAN SAMSONOWICZ ELEMENTARY SCHOOL NR. 3 IN SZCZESCIN

UL. WRONY 4 34-968 SZCZECIN

from 09.1992 to O6.2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...