Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

powiedzcie mi jeszcze czy jesli dostane zaproszenie do konsula do musze zapłacic 330 $ od kazdego członka rodziny nawet od rocznego dziecka i potem konsul moze odmowic i kasa poszła sie bujac czyli 4x 330$ plus 250X4 to daje ok 6000 zł i jakie magą byc powody odmowy? czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego musisz zaplacic za badania medyczne,dodatkowe szczepionki-moze tego za duzo nie bedzie ale dolicz to do tego

placi sie taka sama kwote czy to za male dziecko czy tez kogos kto ma duzooo lat,tutaj zadnych znizek nie ma..

przy wizach turystycznych czy tez loteryjnych nie ma zwrotow zadnej kasy,,to sie tez tyczy innych wiz ..

a co do odmow to byles nielegalnie w USA,pracowales nielegalnie,miales cos z prawem-lub tez ktos kto idzie z Toba po wize bo te zasady tez dotycza Twojej zony..bo moze Ona wizy nie otrzymac..

To nie sa moze takie zasady jak przy wizach turystycznych ale nie nalezy uwazac ze jak mnie zaprosili na rozmowe to wiza jest w kieszeni,,pare bylo odmow w dawnych latach i chodzilo o takie cos ze ktos sobie nie da rady w USA.a teraz masz jakis plan na zycie,jestes otwarty na nowosci i zmiany,masz pozytywne nastawienie..pokaz ze dasz sobie rade,masz plany i wez usmiech :)

ps ktos nie spelnia wymogow co do wyksztalcenia,zawodu...podal falszywe dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję bardzo za odpowiedź raczej jestesmy zaradni i wykształcenie wyzsze (prawdziwe) tylko obawiam sie bo bylismy w 2005 roku w usa i mielismy wize turystyczna na 6 mcy i tam przedłuzalismy pobyt i dostalismy pisma ze zgodą o nastepne 6 m cy mam te pisma ale czy to jest dobrze to nie wiem troche sie głowie bo mamy firme i mały kryzys gospodarczy i tyle kasy w błoto to żal, ale kto nie ryzykuje to nie ma !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...