Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedzi. Mam pytanie, czy ktoś by mi mógł pomóc w złożeniu wszystkich dokumentów ? Nie wiem, co mam teraz zrobić. Jest tyle materiału do czytania, a czas jednak goni. Nie dam rady tego wszystkiego przeczytać. Pracuję po 15 godzin dziennie, weekendy szkoła. Nie mam czasu. Czy ktoś by mógł mi pomóc i powiedzieć, co krok po kroku muszę zrobić? Może jest jakaś firma, która pomaga przy dalszej biurokracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Marta musisz wypelnic takie druki jak dsp -122 ,ds 230 ,,znajdziesz je na necie I teraz masz czas aby takie cos zrobic,do tego fotografie?

co do firm to szukaj takich co robily to kiedys np dv 2005 czy dv 2006,,sa nadal takie jak np ta

http://go2usa.pl/loteria-wizowa/index.html

ale to bedzie kosztowac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli33 zasady na forum tym sa takie ze nikt tutaj za nic nie ma placone a wiec mam czas to odpowiadam-nie mam to nie da rady aby odlozyc prace a pisac tutaj..co innego bylo kiedys a teraz jest inne zycie jesli chodzi o mnie ..

co do adresu to chyba spisales go ze strony co wygrales?

http://www.travel.st.../visa_4759.html

I teraz mozesz a nawet powinienes napisac do Kentucky w tej sprawie ,ze podales taki adres z formularza i czy to dojdzie-moze doszly juz papiery

bo ten adres ze strony rozni sie troche nie znacznie ,wiec moze dojdzie a moze nie.

co do zawodu tzn wyslania znow papierow tak samo pisz

znasz adres e-mail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź wiem oczywiście że każdy pracuje ja też i mam czas pisać tylko rano lub wieczorem:)

adres pisałam z formularza DSP-122

mam e-mail będe pisać dzisiaj

papiery wysłałam we wtorek wiec chyba jeszcze nie doszły

może poczekam do początku tygodnia i wyśle zapytanie czy doszły i wtedy jeśli nie to czy wysłać jeszcze raz czy lepiej odrazu pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ludzie piszą, że jeżeli zajdą jakieś zmiany w naszym życiu to należy wysłać ponownie formularz DS-230. Natomiast co w przypadku gdy zmienią się dane z DSP-122? W czerwcu kończę studia magisterskie, a w DSP-122 jest pytanie właśnie o wykształcenie. W DS-230 jest analogiczne pytanie i teoretycznie te zmiany mogłyby wystarczyć, ale nieścisłości w papierach mogą chyba być przyczyną problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się fuksło i wylosowałem ale jak zobaczyłem ile trzeba tego wszystkiego wypełnic to jednak podziękowałem.A jeszcze te opłaty.

Opłaty to nie była jakaś tajemnica... Podobnie z formularzami.

Ogarnięcie wszystkich papierów, zrobienie zdjęć itd zajęło mi łącznie 2 popołudnia, więc da się to zrobić. Opłaty to ułamek ewentualnych zysków po wyjeździe, ale jak kto woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...