Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Trochę to nie ma sensu jak dla mnie, ale ok. To jak ja bym brała udział w losowaniu wiz do Australii, Chin czy gdziekolwiek indziej, nie mając pojęcia jak tam jest i co chcę tam robić. Sugeruje pojechać na najpierw na wakacje, bo znam przypadki osób, które zakochane w USA po 4 miesiącach na Camp America albo W&T odkochały się i doszły do wniosku, że mieszkać by tam nie mogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie ma sensu jak dla mnie, ale ok. To jak ja bym brała udział w losowaniu wiz do Australii, Chin czy gdziekolwiek indziej, nie mając pojęcia jak tam jest i co chcę tam robić. Sugeruje pojechać na najpierw na wakacje, bo znam przypadki osób, które zakochane w USA po 4 miesiącach na Camp America albo W&T odkochały się i doszły do wniosku, że mieszkać by tam nie mogły.

No tak, to ilość zgłaszanych wniosków, w szczególności w krajach, gdzie otrzymanie jakiejkolwiek wizy nieimigracyjnej graniczy z cudem, faktycznie zmalałaby drastycznie. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko. Przy wysłaniu zapytania czy papiery doszły zrobiliście to ile od wysłania?? jaki czas? i czy komuś odpisali po tym jak napisali że w tej chwili nie są wstanie przetworzyć mojego pytania z powodu dużej liczby meili i że potrzebują do 4 tygodni?? bo nie wiem czy czekać czy napisać jeszcze raz. Czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby udział w loterii brały tylko osoby które już USA odwiedziły i przekonały się jak wygląda tam życie to szanse na wygranie Zielonej Karty wzrosłyby wielokrotnie ;) Czy Ty grałbyś w Lotto tylko wtedy kiedy byś wiedział jak to jest mieć milion Złotych na koncie ?

Oto właśnie chodzi :) Zdarzają się osoby, które chcą zieloną tylko po to, żeby móc sobie tam pojechać na wakacje i nie płacić za wizę, pojawialy się nawet takie przypadki na forum z tego co pamiętam. Blokują szanse osobom, które naprawdę chcą się tam wynieść, mają tam przyjaciół i plan na życie i gdyby nie konieczność posiadania zielonej karty to legalnej pracy to już dawno by ich tu nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto właśnie chodzi :) Zdarzają się osoby, które chcą zieloną tylko po to, żeby móc sobie tam pojechać na wakacje i nie płacić za wizę, pojawialy się nawet takie przypadki na forum z tego co pamiętam. Blokują szanse osobom, które naprawdę chcą się tam wynieść, mają tam przyjaciół i plan na życie i gdyby nie konieczność posiadania zielonej karty to legalnej pracy to już dawno by ich tu nie było :)

Oto właśnie chodzi :) Zdarzają się osoby, które chcą zieloną tylko po to, żeby móc sobie tam pojechać na wakacje i nie płacić za wizę, pojawialy się nawet takie przypadki na forum z tego co pamiętam. Blokują szanse osobom, które naprawdę chcą się tam wynieść, mają tam przyjaciół i plan na życie i gdyby nie konieczność posiadania zielonej karty to legalnej pracy to już dawno by ich tu nie było :)

Zgadzam sie z toba ci ktorzy tam nie byli i nie wiedza jak tam jest to nie stety ale nie widze takich osob. Ten kraj trzeba lubiec i poczuć życie wsrod czarnych :) i meksykow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...