Skocz do zawartości

Przybycie Na Lotnisko


Rekomendowane odpowiedzi

Przy składaniu wniosku o wizę wpisałem ,że jade z narzeczoną(właściwie to jedziemy do jej rodziny)

Mieszkamy osobno i tak też napisaliśmy we wniosku.

Przy umawianiu się na rozmowę zapytano mnie czy będę z kimś jeszcze,odpowiedziałem twierdząco.

W ambasadzie poinformowano nas,że rozmowa będzie wspólna.

I tutaj urodziło mi się pytanie:Czy będąc na lotnisku też będziemy prowadzić rozmowę z urzędnikiem razem czy tutaj każdy z osobna?

Trochę się obawiam,że jednak osobno,a moja luba nie bardzo po angielsku:)

Drugie pytanie dot.sprzętu jaki będziemy mieć ze sobą.MOja narzeczona zabiera ze sobą IPada.Czy na lotnisku urzędnik może poprosić ją o włączenie sprzętu i sprawdzenie np.zdjęć i kontaktów mailowych czy skype?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
I tutaj urodziło mi się pytanie:Czy będąc na lotnisku też będziemy prowadzić rozmowę z urzędnikiem razem czy tutaj każdy z osobna?

Trochę się obawiam,że jednak osobno,a moja luba nie bardzo po angielsku:)

Możecie podejść razem i rozmawiać razem.

Drugie pytanie dot.sprzętu jaki będziemy mieć ze sobą.MOja narzeczona zabiera ze sobą IPada.Czy na lotnisku urzędnik może poprosić ją o włączenie sprzętu i sprawdzenie np.zdjęć i kontaktów mailowych czy skype?

Teoretycznie tak, ale szanse na to są raczej nikłe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.Grzecznie się zapytam czy można razem,a jak nie bedą chcieli ,no trudno się mówi.

A teraz mam kolejną wątpliwość .Ciocia mojej narzeczonej chciała z Polski foremke do babki :)

Wygląda to jak urna,bo to do "gotowania" babki i jest z metalu.Przeczuwam kłopoty nie tak bardzo u nas co już na lotnisku w Chicago.

Myślicie,ze lepiej się wycofać z przetransportowania takiej rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...