Skocz do zawartości

Przybycie Na Lotnisko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Siedzę już w Stanach.Lotnisko byli zapchane i straciliśmy w kolejce 2 godziny.Do okienka podesła moja dziewczyna.proste pytania Gdzie?Do kogo?Na ile?padło pytanie czy ma bilet powrotne i czy może pokazac czy rzeczywiście wraca.potem z kim. przyjechała.Wskazał na mnie.Nie pozwolono mi podejść.minęła może minuta i mnie wskazano do okienka.ani jednego pytania:)wiza wjazdowa na 6 m-cy.

Jedną osobę z naszego samolotu(starsza panią która nie rozumiała żadnych poleceń) wzięli na secondary insp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kochani mam pytanie do was takie troche inne od tematu mianowicie: mam wize turystyczna wazna do 2017 bylem juz 3 razy w usa w 2008 (3miesiace), (2009 - 6 miesiecy), 2011- 5 miesiecy) wrocilem pod koniec wrzesnia 2011 za trzecim razem troche mnie maglowała murzynka na granicy do kogo itd ze bylem juz ale sie udało. Jak myslicie czwarty raz jakbym poleciał np w połowie przyszłego roku tak na miesiąc to czy będą problemy ze moga mnie nie wpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zostaniesz wpuszczony, możesz byc maglowany na granicy, jak ostatnio...

nie są to wyjazdy jakos blisko siebie

...byles co prawda dlugo w us...ale w odleglych terminach...

czym sie zajmowales w kraju podczas poprzednich pobytow ?

pracujesz? dostaniesz urlop na miesiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz pierwszy raz, więc raczej nikt Cię nie będzie zbytnio na lotnisku przepytywał. Tam zwracają uwagę głównie na historię poprzednich wizyt w USA. Ważne, żeby mówić to samo, co wpisałaś na DS-160 i powiedziałaś konsulowi i nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...