Skocz do zawartości

Przybycie Na Lotnisko


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak, ale szanse na to są raczej nikłe.

Znam przypadek, ze komus sprawdzili telefon, kontakty i dzwonili po tych kontaktach z telefonu podczas 'secondary insepction' i pytali o te osobe. Bylo to moze z rok temu.

Potem tej osobie poznikaly kontakty z telefonu, lista polaczen itp, mysle, ze to juz bylo kwestia przypadku, ale mimo wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Anna_ ja tez pierwszy raz lecialam 1,5 miesiaca temu,tez w Pl nie pracuje i nikt o to nie pytal ;) urzednik zapytal tylko na jak dlugo przylecialam,to jedno pytanie zadal mi,lecialam Lotem.

A tak na marginesie to nie wydaje mi sie zeby urzednik sprawdzal co wpisuje sie w DS-160,raz ze to szybko sie odbywa a po drugie...to ma sens przy pierwszym przylocie do USA,zaraz po otrzymaniu promesy..zreszta,ja polecialam o wiele szybciej niz deklarowalam w DS-160,tak sie akurat zlozylo i nie bylam wcale pytana dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem pierwszy raz i potzrebuję bardzo odpowiedzi na kilka pytań.

Planuję razem z przyszłym mężem w październiku lecieć do Arizony (wczoraj dostaliśmy wizy więc pora rezerwować bilety) znalazłam bardzo fajny lot z Warszawy do Phoenix z jedną przesiadką we Frankfurcie jednak jest informacja że następuje ladowanie techniczne w Charlotte i zmiana samolotu. Moje pytanie brzmi czy odprawę imigracyjną odbędę na lotnisku w charlotte czy też w Phoenix? Czy będę się musiała znów odprawiać z dużym bagażem na tym lotnisku czy też jest zmiana samolotów na płycie lotniska a ja odprawę przechodzę w Phoenix? I jeszcze poradźcie czy warto wykupić ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz odprawiać się w Charlotte i może to zająć trochę czasu. Ubezpieczenie podróżne generalnie wykupić warto chyba, że nie masz problemu z wyłożeniem kilkudziesięciu tysięcy zielonych w przypadku, gdy coś ci się stanie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...