Skocz do zawartości

Dv-2013 Dylemat Wylosowanego, Będącego W Związku


Rekomendowane odpowiedzi

Yakooza postepuj jak pisza na stronie rzadowej i na stronie Ambasady USA,kiedys nalezalo wyslac akt slub ,a jak sie nie zdarzylo wtedy nalezalo bo wziasc ze soba na rozmowe do Ambasady ,pewnie i tak trzeba bedzie..

Kiedys co do loterii i forow to nikt nic nie mial z takimi slubami ale to bylo w latach 2004-2006 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zdecydowanie przygotujcie się na niemiłą rozmowę w konsulacie. Tu w stanach jest wiele przypadków kiedy ktoś kto wylosował zieloną kartę brał szybki ślub z osobą, która tej karty nie ma, tylko i wyłącznie dla kasy, którą są w stanie ludzie zapłacić za bycie tutaj. Chyba nie muszę pisać jak to się kończy. Te zmiany jakie mogą nastąpić w życiu to w ich mniemaniu - urodzenie, śmierć, rozwód. Szybki ślub jest bardzo podejrzany, chyba że macie dzeci to ratuje całą sytuacje. A tak w przeciwnym razie może nie być zmiłuj się! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie. jeżeli po wylosowaniu GC wezmę szybki ślub z dziewczyną i dodatkowo ona jest w pierwszych miesiącach ciąży to co w takim wypadku ? Jak to wpisać w dokumenty i cyz dziecko też otrzyma od razu GC ? jak to będzie wyglądać? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie. jeżeli po wylosowaniu GC wezmę szybki ślub z dziewczyną i dodatkowo ona jest w pierwszych miesiącach ciąży to co w takim wypadku ? Jak to wpisać w dokumenty i cyz dziecko też otrzyma od razu GC ? jak to będzie wyglądać? dzieki pozdrawiam

W dokumentach piszesz tylko i wyłącznie o aktualnym stanie. Oficjalnie dziecka jeszcze nie ma, więc to pomijasz. Tłumaczysz to później. Jednakże nikt ciebie z tak małym dzieckiem tuż po porodzie nie puści bez niezbędnych badań szczepień. To wszystko trzeba przejść i tego się nie ominie. Małżonka może dolecieć w ciągu pół roku, ale różnie to bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego nalezy zaczac ze nie przejdzie badan medycznych a nie ze wleci pozniej..

a nie bedzie badan to nie bedzie rozmowy,.,chyba ze cos powie-napisz lekarz innego..nalezy zadzwonic sie upewnic

Bo bez badan rozmowy nie bedzie.

chyba ze rozmowa bedzie pozniej ale przesuniecie rozmowy moze oznaczac brak miejsc,wiz.

tak wiec wszystko zalezy od tego co powie lekarz,co napisze,kiedy sie urodzi dziecko itd

na stronie Ambasady jest napisane co w takich przypadkach sie dzieje jak jest dziecko

ktos znajdzie linka do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przygotujcie się na niemiłą rozmowę w konsulacie. Tu w stanach jest wiele przypadków kiedy ktoś kto wylosował zieloną kartę brał szybki ślub z osobą, która tej karty nie ma, tylko i wyłącznie dla kasy, którą są w stanie ludzie zapłacić za bycie tutaj. Chyba nie muszę pisać jak to się kończy. Te zmiany jakie mogą nastąpić w życiu to w ich mniemaniu - urodzenie, śmierć, rozwód. Szybki ślub jest bardzo podejrzany, chyba że macie dzeci to ratuje całą sytuacje. A tak w przeciwnym razie może nie być zmiłuj się! Powodzenia!

A no wlasnie, może nie być zmiłuj się i trzeba będzie dobrze się przygotować i udowodnić że nie kasa, nie ameryka tylko uczucia zaważyły na tej decyzji. Ja nie mam nic do ukrycia i będę miał zamiar być szczery, przygotuje wszystkie pamiątki z naszego związku i miejmy nadzieje ze urzednik przyjmie to racjonalnie choc wiadomo jak na pierwszy rzut oka to wygląda :)

Boję się zwlekać z odesłaniem formularzy aż będziemy po ślubie bo moj nr to 2..... wiec nie chciał bym przegapić takiej szansy. Mam nadzieję że jak teraz wyślę na siebie a po slubie wysle jeszcze raz formularz z korekta (żoną hehe) to będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przyjmuje takie cos racjonalnie,..to zalezy od danych osob czy sa naprawde w zwiazku czy tez na niby a to czasami widac na 1 rzut oka ze cos nie gra..

tak bylo dawniej w loteriach wizowych.ze tak ludzie robili i bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszesz, zreszta nie ma sie co tak napalac bo i tak nie jest sie pewnym dopóki nie dostanie sie zaproszenia na wizyte w konsulacie czego sobie i innym serdecznie zycze :) zreszta moj nr jest wysoki niestety ponad 25000:( Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakooza, uważaj z podawaniem swojego dokładnego numeru ponieważ on Cię jednoznacznie identyfikuje :)

Trzeba przegrzebać komputer w poszukiwaniu starych zdjęć, jakby nie patrzeć wykluczają małżeństwo na niby tylko w celu zdobycia karty.

Postanowiłem zaczekać z wysłaniem kompletu papierów do około 20 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...