Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie czy w Ds 203 part 1 pytanie odnosnie pracy w przeciągu 10 lat , to czy mam tam wpisywac Work and travel tez ? Byłam na nim 2 razy W tym samym miejscu , pracowałam w klubie golfowym-bylam tam kelnerka i czy mam wpisywac cokolwiek ze to byla student visa j1? czy po prostu w Employer (imie i nazwisko menagera) job titlle ( waitress)? I daty ? Prosze o pomoc , kogos kto sie orientuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ponownie

zadzwoniłem do ambasady USA w Wawie, rozmawiałem z konsultantką z tego co się dowiedziałem dodatkowe losowanie odbyło się 22.X i loteria jest chyba zakończona (nie pamiętam dokładnie) i trzeba próbować na dv2014. czyli trochę dziwne, strona ambasady USA podaje, żeby numer zatrzymać do 2013 roku. w sumie w rozmowie nie dowiedziałem się dużo, choć więcej chyba wiedzą w consular center w kentucky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telesfor - przedmiotowe wydaje się być jak najbardziej rozsądne, zauważywszy, że jest cała masa ludzi, którzy po sprawdzeniu swojego negatywnego statusu w maju tego roku pozbyła się numerów rejestracyjnych. Do przedmiotowego wymagana jest jednak DOBRA WOLA administracji i chęć wydania maksymalnej ilości wiz imigracyjnych - jeśli by tak było - to jasne - dodatkowe "uwalnianie numerów"/"dolosowywanie" mogło by mieć miejsce. Należy jednak zauważyć, że np. mogła zapaść decyzja o organizacji "dodatkowego losowania" i już koniec - administracja podda procedurom te wnioski które do niej spłyną i wyda wizy imigracyjne kwalifikującym sie osobom - nawet gdyby miało to być 25 tys wiz.

Każdy z powyższych wariantów jest prawdopodobny, tak długo, jak długo nie znamy polityki dla danej edycji DVL.

;) Jak by im zależało na wydaniu wszystkich wiz imigracyjnych, to na ich miejscu śledziłbym fora imigracyjne/poświęcone wyjazdom/życiu w USA i wydał pozostały batch (partię?) osobom z for. ;) Myślę, że w skali świata zebrali by ok 5 tys osób (spośród stałych bywalców). Ot taki Xmass gift :ph34r: Why not? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telesfor - przedmiotowe wydaje się być jak najbardziej rozsądne, zauważywszy, że jest cała masa ludzi, którzy po sprawdzeniu swojego negatywnego statusu w maju tego roku pozbyła się numerów rejestracyjnych. Do przedmiotowego wymagana jest jednak DOBRA WOLA administracji i chęć wydania maksymalnej ilości wiz imigracyjnych - jeśli by tak było - to jasne - dodatkowe "uwalnianie numerów"/"dolosowywanie" mogło by mieć miejsce. Należy jednak zauważyć, że np. mogła zapaść decyzja o organizacji "dodatkowego losowania" i już koniec - administracja podda procedurom te wnioski które do niej spłyną i wyda wizy imigracyjne kwalifikującym sie osobom - nawet gdyby miało to być 25 tys wiz.

Każdy z powyższych wariantów jest prawdopodobny, tak długo, jak długo nie znamy polityki dla danej edycji DVL.

;) Jak by im zależało na wydaniu wszystkich wiz imigracyjnych, to na ich miejscu śledziłbym fora imigracyjne/poświęcone wyjazdom/życiu w USA i wydał pozostały batch (partię?) osobom z for. ;) Myślę, że w skali świata zebrali by ok 5 tys osób (spośród stałych bywalców). Ot taki Xmass gift :ph34r: Why not? :ph34r:

wishful thinking... Ale niestety zycie jest nie fair i czesto losuja osoby, które zlozyly "ot tak sobie" i wyjazd na stale do stanów wcale nie jest ich najwiekszym marzeniem... Ja gdybym mial do wyboru dostac milion euro ale WARUNKIEM BYLOBY, ZE NIGDY NIE POJADE DO STANÓW LUB WYBÓR ZIELONA KARTA I $0 TO WYBRALBYM ZIELONA KARTE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Jak by im zależało na wydaniu wszystkich wiz imigracyjnych, to na ich miejscu śledziłbym fora imigracyjne/poświęcone wyjazdom/życiu w USA i wydał pozostały batch (partię?) osobom z for. ;) Myślę, że w skali świata zebrali by ok 5 tys osób (spośród stałych bywalców). Ot taki Xmass gift :ph34r: Why not? :ph34r:

To się nam Maciopek rozmarzył :)) Spoko wylosują i nas, nie martw się :)

Neli zawsze służę dobrym słowem, patrząc jak inni mieli chwile zawachania pewnie się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wishful thinking... Ale niestety zycie jest nie fair i czesto losuja osoby, które zlozyly "ot tak sobie" i wyjazd na stale do stanów wcale nie jest ich najwiekszym marzeniem... Ja gdybym mial do wyboru dostac milion euro ale WARUNKIEM BYLOBY, ZE NIGDY NIE POJADE DO STANÓW LUB WYBÓR ZIELONA KARTA I $0 TO WYBRALBYM ZIELONA KARTE :D

Haha..Ty tak na powaznie?Dla Ciebie GC > 1mln EUR?!!! Wow...za Tyle to bys dostal GC jako inwestor i jeszcze by zostalo na rok zycia w luxusach....widze ze podstawowa matematyka i zdrowy rozsadek jest Ci bardzo dalekie....niesamowite....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...