Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do zniesienia wiz to nie wiem po co sie polacy o to tak staraja... przeciez to tylko wizy turystyczne, prawda jest taka, ze 90% polaków i tak nie stac na wakacje w stanach wiec o co tyle halasu? Wydaje mi sie, ze wiekszosc mysli, ze jak zniosa wizy te ze beda mogli tam pracowac jak w Europie... Ile w tutaj w Anglii sie nasluchalem glupot, ze wezma sobie brytyjskie obywatelstwo i potem do kanady lub usa...

Podziękuj propagandowym polskim mediom , własnie tak to sie robi , napierdziela sie o zniesieniu wiz a nie mówi sie nic na temat tego co zyskamy dzieki braku wiz... czyli prawie nic, moze oprócz płaczących polakó w samolotach zawróconych z lotniska

a jak zmienić datę? :)

otwierasz zdjęcie w paincie , poczym klikasz "zapisz jako"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam nadzieję, że mi pomożecie. Aplikowałam w zeszłym roku na DV2013 i nie zostałam wylosowana, ale chciałabym sprawdzić jak po tym "magicznym dolosowywaniu". Niestety nie otwiera mi się ta strona zarówno w Chrome jak i Explorer. Czy to możliwe, że już zamknęli możliwość sprawdzania swojej aplikacji na Dv2013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nadzieja nigdy nie umiera , jeśli ktoś naprawdę czegoś chce ,oczywiście stara się i robi wszystko w tym kierunku oraz wieży w to, to mu się uda . Amerykanie mówią „Boże Błogosław Amerykę”. Ja mysile, że Pan im błogosławi i nam też, Tylko Amerykanie niewstydną się głośno o to Boga pość. Więc więcej wiary z pomocą Bożą uda się wszystkim co naprawdę w tą wieżą i tego pragną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nadzieja nigdy nie umiera , jeśli ktoś naprawdę czegoś chce ,oczywiście stara się i robi wszystko w tym kierunku oraz wieży w to, to mu się uda . Amerykanie mówią „Boże Błogosław Amerykę”. Ja mysile, że Pan im błogosławi i nam też, Tylko Amerykanie niewstydną się głośno o to Boga pość. Więc więcej wiary z pomocą Bożą uda się wszystkim co naprawdę w tą wieżą i tego pragną .

In God We Trust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...