Skocz do zawartości

Jak Wygląda Kontrola Wizowa Na Lotnisku?


angie14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zapoznałam sie z listą:głównie intersują mnie informacje o jedzeniu. Nie ma dokładnie określonego czego nie można przewozić poza mięsem? I czy chodzi o mięso surowe, czy (hermetycznie pakowane też)? Żadnego nie wolno? Może wiecie co z przyprawami i nabiałem? Trudno mi to zrozumieć, nie ma dokładnie wyszczególnionego co można co nie. Raczej produkty spożywczy nie stanowią zagrożenia<czy tak to postrzegają>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dokładnie wyszczególnionego może dlatego, że generalnie większość produktów można kupić na miejscu, więc jaki jest sens zabierania ich ze sobą...

Nawet tu chyba na forum był link do historii kogoś, kto zabrał ze sobą jabłka i musiał słono za nie zapłacić.

Myślę, że to po prostu trzeba ocenić, co się chce zabrać i czy to może nie być dopuszczalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z lekarstwami ? czy można je spokojnie ze sobą wziąć ? i np. zioła sypkie..... czy nie będą podejrzewali mnie że to jakieś zielsko do palenia :)

wizy jeszcze nie mam ale pytam się tak na wyrost , bo piję mieszankę ziół codziennie i raczej bez nich nie wytrzymam 3 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...