Skocz do zawartości

Zycie W Usa Na Stale - Jak Zaczac?


Fanaticboy

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zabolało to co piszę, bo już nasze słodkie polskie niewiasty pokazują pazurki. Śmiać mi się chce. Jakby to nie była prawda, to byście się tak nie unosiły...

Mało też o mnie wiecie, kompletnie nie macie pojęcia nic o moim życiu, a chcecie oceniać... Piszcie co chcecie, ja też będę pisał co chce... Widać takie mam doświadczenia życiowe i coś wiem jak to wygląda w rzeczywistości. W przeciwieństwie co do niektórych nie lubię owijać w bawełnę i walę prosto z mostu. Najbardziej nie lubię fałszu i hipokryzji, a tego w Waszych wypowiedziach jest bardzo dużo...

Paulina, jakbym chciał być złośliwy to bym coś napisał o związkach z żołnierzami amerykańskimi, ale daruję sobie. Naprawdę życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie zabolało? To nie ja wylewam żale ;)

My wiemy mało o Tobie, a Ty o nas jeszcze mniej ;) Tą swoją PRZEMOWĄ do polskich niewiast zaprzeczasz samemu sobie :) Ja oceniam Ciebie na podstawie tego, co piszesz, a Ty oceniasz nas na podstawie swoich wyobrażeń wyciągniętych z d... ;)

Ależ pisz sobie o związkach z żołnierzami ile wlezie, w końcu znasz temat lepiej ode mnie ;) Bo ja taka biedna dziewczynka z Ciemnogrodu nie mam pojęcia o wszystkim co się w Armii złego dzieje ;)

Poza tym jestem ciekawa jak definiujesz słowo "hipokryzja" i w których wypowiedziach znalazłeś jej "ślady" ;)

Uwielbiam hejterów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lochraven, tak najlepiej i najłatwiej to kota ogonem odwrócić i odbić piłeczkę, bo widzę, już Ci się inne argumenty skończyły.. Ja pisałem ogólnie o zjawisku jakie znam i widzę, a Ty i Twoja koleżanka od razu zaczęłyście argumenty ad personam.... To tylko o Was świadczy, ale z pewnością jesteście za bardzo zadufane w sobie by to zauważyć.

I już z pewnością Wam uwierzę, że Wasi amerykańscy mężowie tacy są mądrzy i was wyrwali na inteligencję. Normalnie nic tylko boki urywać :D Znałem takich lasek sporo jak byłem w Stanach. Niby były ą ał i ę, a po paru piwach tak samo wskakiwały do łóżka jak i te inne, "niby" mniej inteligentne. Z tego co wiem (Paulina rocznik 89?) jesteście za młode by cokolwiek o życiu powiedzieć do tego. Pożyjcie trochę, zdobądzcie doświadczenia życiowe, a potem dopiero zabierajcie się do dyskutowania o życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw zorientuj się z kim rozmawiasz, bo ja akurat jestem facetem (i w przeciwieństwie do Ciebie znalazłem już żonę).

No i serio będziesz komuś wytykał zadufanie w sobie? Panie 'muszę mieć mercedesa i zarabiam tyle i tyle na rękę'. Nie bądź śmieszny.

Argumenty ad personam? Lepsze niż uogólnianie, że wszyscy w Polsce to kurwy i złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już z pewnością Wam uwierzę, że Wasi amerykańscy mężowie tacy są mądrzy i was wyrwali na inteligencję. Normalnie nic tylko boki urywać

ciekawe skąd to wziąłeś :)

Jak już się nie ma do czego przyczepić, to trzeba się przyczepić do rocznika :) A Twój rocznik w takim razie to 2012? ;) Po Twoich wypowiedziach popartych jakże elokwentnymi argumentami ktoś mógłby pomyśleć, że urodziłeś się wczoraj i jakaś baba w sklepie w kolejce po bułki nawciskała Ci niezłego kitu ;)

Wiesz, pomimo młodego wieku potrafię dostrzec w człowieku coś więcej niż stereotyp. Natomiast Ty chyba jeszcze z tego nie wyrosłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek piszesz ze Paulina jest mloda aby cokolwiek o zyciu powiedziec ale nie odczules chyba za duzo w swoim zyciu bo bys wiedzial ze generalizowanie jest najgorsze co moze byc ,pisanie ze kazdy-kazda ma sie nijak do realnosci

a to sa 2 rozne sprawy .ale chyba to wiesz prawda?jesli nie to faktycznie dyskusja nie ma juz sensu i pisanie

moze pozyj troche jeszcze,odczuj rozne sprawy jak kto np ze nie jestes wielbladem i pogadamy o tym pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, a gdzie ja piszę, że WSZYSCY?

Ale nawet po wypowiedzi co niektórych tutaj to widać, że jednak coś na rzeczy jest. Wystarczy poczytać co pisze Paulina...

Jeśli uważacie, że 22/23 letnia dziewczyna wie cokolwiek o życiu to po prostu brak słów...Chyba sami jesteście w podobnym wieku... Więcej szacunku do ludzi starszych zalecam. Tak wiem, że Polakom tego brakuje i wszędzie rządzi gówniarz i k**wa (nie bierzcie sobie tego do siebie za bardzo :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie piszesz, że wszyscy?

A w tym drugim wątku, gdzie tak najeżdżasz na Polskę i uogólniasz ;)

mam już naprawdę dość życia w tym pieprzonym kraju, gdzie żyje tylko k***a i złodziej

I sam dopiero co napisałeś:

Więcej szacunku do ludzi starszych zalecam. Tak wiem, że Polakom tego brakuje i wszędzie rządzi gówniarz i k**wa (nie bierzcie sobie tego do siebie za bardzo :D )

A co do szacunku (nie tylko) do osób starszych, to u Ciebie jakoś też go nie widać, ale to już dyskusja na inny temat raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...