Skocz do zawartości

Zycie W Usa Na Stale - Jak Zaczac?


Fanaticboy

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna, bo taka jest prawda i chyba Ty żyjesz w jakiejś innej Polsce jak tego nie zauważasz... ale jest różnica, że wszyscy to k**wy, a ŻYJĄ TYLKO k**wy. Większość społeczeństwa żyje w nędzy lub bardzo skromnie, robiąc na te k**wy i złodziei...

Mam też dla Ciebie informację z zaufanego źródła, którą właśnie dziś dostałem. Od czerwca idą w górę marże kredytów hipotecznych... Tak więc były one bardzo tanie :D a będą jeszcze tańsze i bardziej dostępne...

Dziękuję za taką Polskę... nie o taką Polskę ludzie Solidarności walczyli... ale co Wy tam o tym wiecie jak tu sama gównarzeria urodzona po stanie wojennym... Jak to zwykle bywa Ci co walczyli zginęli jak śmiecie, a złodziejskie szmaty śmieją nam się ciągle w twarz ze swoich dyrektorskich stołków...

Tu jeszcze sobie poczytajcie jak wygląda kapitalizm w stylu polskim:

http://pietkun.nowyekran.pl/post/63687,tak-okradali-polakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Joanna, bo taka jest prawda i chyba Ty żyjesz w jakiejś innej Polsce jak tego nie zauważasz... ale jest różnica, że wszyscy to k**wy, a ŻYJĄ TYLKO k**wy. Większość społeczeństwa żyje w nędzy lub bardzo skromnie, robiąc na te k**wy i złodziei...

Mam też dla Ciebie informację z zaufanego źródła, którą właśnie dziś dostałem. Od czerwca idą w górę marże kredytów hipotecznych... Tak więc były one bardzo tanie :D a będą jeszcze tańsze i bardziej dostępne...

No skoro masz informacje z takich zaufanych źródeł... ho ho...

to niestety, ale między innymi przez takich jak ty - tutaj jest jak jest. :unsure:

ps.

Na moje, to na 90% jesteś z terenów Księstwa Warszawskiego lub ewentualnie jakiś przesiedleniec zza Buga. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość społeczeństwa żyje w nędzy

A myslisz ze w USA to nie ma nedzy?Wielo osob zyje skromnie,bez ubezpieczenia,od czeku do czeku.

Naprawde bardzo generalizujesz i nakakujesz na kazdego.Szkoda ze nie mozna prowadzic duskusji na poziomie...Naprawde poczytaj sobie swoje posty i zastanow sie kilka razy zanim cos napiszesz.Po co obrazac innych?Nikt Ciebie tu nie obrazal..

Jezeli chcesz miec dyskusje na swoim poziomie to zapraszam na kafeterie,tam wiele sflustrowanych siedzi...Przystopuj z przeklenstwami i obrazaniem bo naprawde nie za fajne swiadectwo sobie wystawiasz o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w 100%. W Polsce teraz tak się porobiło (w związku z globalizacją i tym całym zgniłym kapitalizmem), że Polkom generalnie się w dup..ch poprzewracało. Teraz to one są bardziej wyzwolone i "crazy" od Amerykanek... Chcą mieć także wszystko od razu -- najlepiej wysportowanego tenisistę z wielkim domem i Mercedesem.. i dlatego lecą na Amerykanów, bo jak wiadomo są najczęściej dość bogaci w porównaniu do Polaków. I naprawdę tekściki w stylu "bo on mnie traktuje poważnie" to między bajki można włożyć. Prawda jest taka, że do wszystkiego się można przyzwyczaić, nawet do brzydoty, a jak wiadomo Amerykanki są brzydsze od Polek, ale i Amerykanie też do pięknych nie należą :D haha. Ale co tam Polkom i innym słowiańskim niewiastom to nie przeszkadza. Byle kasiora była...

Niestety Amerykanie są nie tylko brzydsi od Polaków, ale i głupsi oraz mniej dojrzali. Znam wiele przypadków, kiedy takie mieszane małżeństwa po prostu się rozlatywały...bo Amerykańce też lubią podupczyć na boku, jak im się coś trafi...

Slownictwo-zenada.Juz dawno takiego nie slyszalam,chyba ze na kafeterii.Nie chce sie czepiac i rzadko to robie,ale w Twoim przypadku radze sie naprawde opanowac bo az wstyd cos takiego czytac na forum ktore ma poziom i ma pomagac ludziom myslacym o wyjedzie do Usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty żyjesz w jakiejś innej Polsce jak tego nie zauważasz...

A no to już ustaliliśmy, że Ty mieszkasz w zupełnie innej Polsce (gdzie ludzie plują Ci w twarz, gdzie 8k nie starcza na życie, i gdzie dzieją się inne dantejskie sceny).

Mam też dla Ciebie informację z zaufanego źródła, którą właśnie dziś dostałem.

A, dziękuję. Niepotrzebna mi ta informacja. Żeby nie wiem, z jak najbardziej zaufanego źródła pochodziła.

Dziękuję za taką Polskę... nie o taką Polskę ludzie Solidarności walczyli... ale co Wy tam o tym wiecie jak tu sama gównarzeria urodzona po stanie wojennym...

Ja myślę, że Polska również dziękuje za Ciebie.

Tak się składa, że jestem starsza od Ciebie (jeśli prawdą jest, co mówiłeś, że masz 31 lat) i pamiętam stan wojenny nie tylko z telewizji, więc nie wyjeżdżaj tu z takimi tekstami.

Nie uogólniaj - proszę Cię o to kolejny raz. NIE UOGÓLNIAJ. Czy to takie trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moment w którym maciek2012 zaczął linkować nowy ekran powinien być chwilą, w której skończymy z nim dyskusję. Dla niego już zawsze rządzić będzie układ, oligarchia i kapitalistyczne świnie z cygarem i whiskey.

Sie chlopak zdziwi jak wyczai ze te uklady co je w Polsce widzi to malutkie piwo w porownaniu do tych w US ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciwy pan maciek (btw. 31 lat zmarnowane), który przez te wszystkie swoje długie lata się niczego nie nauczył, liczył, ze jak bedzie obrazal Polki nazywajac je k**wami, to mu przytakniemy ;)

Tymczasem kończymy debatę z panem hipokrytą, który wymaga szacunku od wszystkich, a sam nie szanuje innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moment w którym maciek2012 zaczął linkować nowy ekran powinien być chwilą, w której skończymy z nim dyskusję. Dla niego już zawsze rządzić będzie układ, oligarchia i kapitalistyczne świnie z cygarem i whiskey.

Nie no oczywiście rządzą sami uczciwi ludzie.... Balcerowicz to wogóle świętym powinien zostać za to, że przez niego wiele osób się powiesiło.. żal mi co niektórych tutaj.

kzielu, nie twierdzę, że w USA nie ma układów i mafii, ale przynajmniej tam można coś zarobić z uczciwej pracy i generalnie warunki życiowe dla ludzi pracujących dużo lepsze. Tu jeszcze raz powtarzam stworzono system niewolniczej pracy za miskę ryżu gdzie żyje tylko bardzo wąska elita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro masz informacje z takich zaufanych źródeł... ho ho...

Tak śmiej się śmiej... tylko nie rozumiem co w tym śmiesznego, no chyba, że należysz do klasy nowobogackich managierów-nierobów...

Dostałem taką informację bezpośrednio z banku. Nie wiem jak Ciebie ale mnie ceny kredytów hipotecznych w Polsce dość mocno interesują, jak zresztą wszystkich, którzy myślą o swoich czterech kątach, także taka informacja z pewnością nie napawa optymizmem. Przez ostatni rok sukcesywnie podnoszone są progi kredytów. Skończyły się już czasy eldorado franków szwajcarskich..... Teraz nawet banki wycofują się już z euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...