Skocz do zawartości

olbek + EB3


accalon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Mam pytanko do Kariny!!!Czy może wiesz coś więcej na temat sponsorowania przez pracodawcę "EB3"?Bardzo na tym mi zależy,gdyż to może dotyczyć mnie,jeśli Casina mogą brać w tym udział.Będę wdzięczny za odpowiedź.Czy istnieje jakaś strona,gdzie jest to wyjaśnione od "a" do "z".

Jesli bedzie wiecej zainteresowanych to opisze to jakos pokrotce. Wybacz, ale to jest masa wiadomosci, a ja nie dysponuje az taka iloscia czasu.

Jeszcze jedno pytanko?Czy istnieją specjalne biura,które zajmują się tymi sprawami w USA,gdyż znając zaangażowanie amerykanów trzeba będzie "Im podać wszystko na talerzu",tak aby tylko musieli złożyć podpisy!

Takimi sprawami zajmuja sie adwokaci (w wieszosci duzych firm sa to adwokaci zatrudnieni przez firme, gdyz oni najlepiej znaja stan prawny firmy itd.)

Jesli chodzi o kasyna to mozlwosc sponsorowania jest niestety bardzo mala. I chocbys im 'podal wszystko na talerzu' to moga po prostu tego nie podpisac, bo im sie to nie bedzie oplacilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...