Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Pytanie


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki, poczytam.

wiesz możne jeszcze jak to jest jak sie wykupi wycieczkę do usa jak oni wtedy daja wize co sprawdzają, czy wystarczy potwierdzenie kupna wycieczki ? Poniewaz mam znajoma w biurze podrózy i moze by mi wystawila, ale nie mam pojecia jak to sie wtedy zalatwia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam pytanie dotyczące wizy turystycznej. Otóż nie caly miesiąc temu tj. 15.05.12r. starałam się pierwszy raz o wize turystyczną w konsulacie w Warszawie. Niestety została mi przyznana odmowa ze względu na to, iż miałam słabe związki z Polską. Szkołe skończyłam w zeszłym roku i nie pracowałam nigdzie. Teraz chciała bym ponownie starać się o wize, znalazłam prace, czyli pracuje nie cały miesiąc. Pytanie brzmi czy konsul nie da mi znów odmowy ze względu na to,iż zbyt krótko pracuje? Nie wiem tez czy moge jechać teraz na spotkanie z konsulem do Krakowa?

Miałaś już raz odmowę ,więc raczej wizy nie otrzymasz po tak krótkim czasie ale jakieś mizerne szanse zawsze są.

Wykupienie wycieczki nie jest żadnym plusem przy ubieganiu się o wizę.A w Twoim przypadku skoro miałaś odmowę to wykupienie wycieczki jeszcze bardziej da do myślenia dla konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to tak kupujesz wycieczke placisz za nia w biurze podróży a i tak mozesz nie pojechac na nią??

Nim się wykupi wycieczkę do Stanów, trzeba najpierw uzyskać pozwolenie, że można do tych Stanów wjechać. Czyli postarać się o wizę i ją otrzymać.

Swego czasu na stronie ambasady było wyraźnie napisane, żeby nie kupować biletów lotniczych nim się nie dostanie wizy. Nie wiem, czy nadal tak jest, ale to raczej logiczne, żeby tak robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...